„Nejsem úplně nejsdílnější, ale tohle byl opravdu tak boží zážitek“ : Lenka Zahradnická z Ulice o porodu

V polovině ledna herečka Lenka Zahradnická (34) oznámila, že se její dcera Jasmína (2) dočká sourozence. Na začátku června porodila druhou holčičku Jovanku.

Zdroj: Instagram

Nyní se na sociální síti pochlubila snímky těsně před porodem a okomentovala jej slovy, která jistě dodala odvahu dalším ženám, které mají v brzké době termín.

Zdroj: Instagram

Lenka Zahradnická je hvězdou seriálů Ordinace v růžové zahradě a Ulice. Herečka se svým přítelem Michalem jsou šťastní a rozesmátí. Podle jejich slov porod měla v nemocnici v Příbrami a všechno šlo dobře.

Zdroj: Instagram

Je ráda, že její dcerka se narodila v nemocnici, kde každý miluje svou práci.

Zdroj: Instagram

„Nejsem úplně nejsdílnější, ale tohle byl opravdu tak boží zážitek, že by to někomu mohlo třeba pomoct přestat mít strach. Ano, opravdu je to foceno cca půl hodiny předtím, než Jovanka vykoukla na svět. Ano, mám brutální záchvat smíchu, který nekončí. Ano, může za to zejména rajský plyn a boží personál, který se směje se mnou. Rajský plyn prý odhaluje ryzí osobnost. Tím neříkám, že porod nebolí, ale přátelé, jde to i takhle,“ napsala Lenka na Instagramu pro všechny ženy, které jsou momentálně v očekávání.

Share