Kde je na této fotografii matka, a kde je dcera: ne každý dokáže označit správnou odpověď

Čtyřicetiletá blogérka se proslavila svým efektním vzhledem, které je patrné zejména na pozadí jejích dcer, či spíše nenápadně..

Čtyřicetiletá blogérka z provincie na východě Kanady je známá na internetu svým blogem o péči o vlasy. Ale skutečná sláva k ní přišla, když zveřejnila společné fotografie se svými dcerami. Lidé se okamžitě zamotali, kdo je kdo na fotografii. A matka dostala přezdívku Benjamin Button.

Zdroj: instagram.com

Na mnoha fotografiích je obyvatelka Nového Skotska zobrazena spolu se svými dvěma dcerami. Ale rozeznat kdo je kdo, je velmi obtížné.

Zkuste to i vy. Na této fotografii je 40letá Kienya Bookerová a její dcera, 18letá Kliena a 16letá Colliya.

Zdroj: ukr.media

Dobře, nebudeme vás dlouho mučit – tady je matka. A na koho jste myslel vy?

Čtyřicetiletá Kienya je poměrně populární blogerka Instagram, také vede kanál na YouTube, který popisuje, jak správně pečovat o vlasy. Velkou popularitu si ale získala díky fotografiím s dcerami.

Nicméně, mnoho followerů stále věří, že na fotografiích jsou maximálně sestry.

Dívka řekla, že, samozřejmě, kromě pozitivních komentářů jí píší i docela zlomyslné osobnosti, které říkají, že ona prostě si přitahuje na sebe pozornost. Také někteří píšou že ona zřejmě porodila v 15 let. I když vzhledem k tomu, že Kienye je 40, stačí jen zapnout myšlení, a vše vypočítat.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KDYŽ SE PODÍVÁTE NA FOTOGRAFII, MŮŽETE SI MYSLET, ŽE TO JSOU BRATR A JEHO SESTRA: PRAVDOU JE, ŽE NA FOTOGRAFII 61LETA MATKA, KTERÁ VYPADÁ JAKO VRSTEVNICE SVÉHO SYNA

PŘIPOMÍNÁME: FENOMENÁLNÍ MLÁDÍ: PADESÁTILETOU ŽENU SI PLETOU S DÍVKOU SVÉHO TŘIADVACETILETÉHO SYNA

Share