Když se vrátil pes z procházky s oteklým čenichem, majitelé spěchali s ním k veterináři: a zjistili, že se zvíře podařilo zachránit na poslední chvíli

Zvědavý retrívr velmi vyděsil své majitele!

Robert a Julia si před dvěma lety pořídili psa, a dali mu jméno Brambora. Žijící v soukromém domě na jihu USA, pár velmi miloval svého domácího miláčka. A tento příběh vážně otřásl jejich nervy.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Brambora rád trávil čas na dvorku, mohl si hodiny hrát s Robertem a Julií, skákat v malém nafukovacím bazénu a běhat po trávě. V tento den se nikdo z majitelů nemohl věnovat čas svému miláčkovi, a tak si pes užíval čerstvého vzduchu sám na zadním dvorku.

V jednom okamžiku Brambora přiběhl z ulice a začaly hlasitě kňučet, manželé k němu okamžitě přiběhli, aby se podívali co se mu stalo. Julia a Robert nepoznali svého mazlíčka – jeho tlama se několikrát zvětšila a retrívr velmi hlasitě dýchal.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

V tu samou chvíli oni se vydali na veterinární kliniku. Naštěstí byl doktor na místě a mohl se podívat na psa hned, jak oni dorazili na místo. Jen pár minut stačilo doktorovi, aby ten pochopil co se stalo, a píchl chudákovi potřebný lék.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Ukázalo se, že retrívra pokousala vosa. Ale to není to nejhorší – s každým se to může stát. Děsivé v tomto příběhu je, že Brambora měl pravá na bodnutí vosy alergii, a kdyby Julie a Robert hned nezačali jednat, jak oni to udělali, jejich pes by už nejspíš nebyl naživu.

Majitelé domácího mazlíčka byli v šoku a dlouho se tou situaci trápili. Nakoupili potřebné injekce, pro případ, že by se něco podobného opakovalo, a nyní se snaží neustále chodit spolu s Bramborou, které se zřejmě narodil se v košili!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: „JSI TO SKUTEČNĚ TY“: PES UTEKL OD SVÉ PANÍ A PO TÉMĚŘ ROCE HLEDÁNÍ UŽ ANI NEDOUFALA, ŽE HO NAJDE

PŘIPOMÍNÁME: HUBENÝ PES LEŽEL U POPELNIC, NEMOHL SE ANI HÝBAT: VŠAK TOHOTO PEJSKA ZACHRÁNILI A TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

Share