Klisna odmítla novorozené hříbě kvůli jeho vzhledu: Ale v ten okamžik zachránil ho pes

Majitelé farmy nevěděli, co dělat, když klisna odmítla novorozené hříbě. Nebý labradora, není jisté, čím by ten příběh skončil.

Malý kůň se narodil se vzácnou formou trpaslíka a náhodná genetická mutace sloužila jako důvod, proč její matka odmítla mládě. Takže malé hříbě, které dostalo krásné jméno – Chanel, zůstalo samo.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vzhledem k tomu, že koník byl velmi odlišný od svých příbuzných a nebyl přijat do rodiny, na farmě se mu dařilo velmi těžko.

Majitel se tedy rozhodl uspořádat osud Chanel kontaktováním Josha Dolana a Jenn Stribble, kteří jsou zakladateli nadace The Peeps Foundation, fondu věnovaného na záchranu miniaturních koní. Právě takových jako je Chanel!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Naštěstí nadace souhlasila s tím, že Chanel přijme do své sestavy. A na další farmě koně čekalo překvapení – mladý labrador přezdívaný Huckleberry, kterému se Chanel okamžitě padla do oka. A ten pocit byl vzájemný. Koník preferoval společnost psa a trávil čas výhradně s Huckleberry.

Labrador si také zamiloval do ní – s Chanel tráví hodně času. V podstatě pes přijal trpasličí koně do své smečky. Zvyk dávat si pozor na koně u Chanel se tak zachoval.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Přestože Chanel je kůň, je stále menší než její psí bratři. Je jako dítě, které neustále vyžaduje pozornost – je jako štěně, které Huckleberry nikdy neměl. Ale ještě lepší – protože Chanel nemá nárok na psí krmivo, preferuje oves, trávu a jablka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: NIKDO NECHTĚL VZÍT TOHOTO PSA Z ÚTULKU, DOKUD LIDÉ NEZJISTILI, ŽE SE JEDNÁ O ZÁSTUPCE VZÁCNÉHO A DRAHÉHO PLEMENE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SI NÁHODOU VŠIML ŽIVÉHO TVORA MEZI HROMADOU ODPADKŮ, VETERINÁŘI BYLI PŘI POHLEDU NA NĚJ PŘEKVAPENI

Share