Nikdo nechtěl vzít tohoto psa z útulku, dokud lidé nezjistili, že se jedná o zástupce vzácného a drahého plemene

Jakmile všichni dozvěděli cenu tohoto psa, okamžitě se objevilo nejméně 10 lidí, kteří si chtěli zvíře adoptovat, ale zaměstnanci útulku jednali chytře.

Ilustrační foto. Zdroj:yotube

Nikdo nechtěl vzít tohoto psa z útulku, dokud lidé nezjistili, že se jedná o zástupce vzácného a drahého plemene.

Přítomnost laskavého a starostlivého majitele u zvířete potvrzuje jeho vzhled. Upravená zvířecí srst, zdravé zuby – to vše naznačuje, že zvířeti věnují velkou pozornost a dostatek času.

Ale ne všichni mazlíčci dostanou takové majitele, někteří psy skončí v dětském pokoji, jako například pes z našeho příběhu, který se stal známým na internetu.

Když Ruth přišla do útulku, nikdo si nemohl myslet, jaký bude pes v budoucnu. Vzhledem k tomu, že byla chlupatá, většina lidí, kteří si přišli pro nového mazlíčka, ani nevěnovali jí pozornost. Nikdo nechtěl neudržovaného psa.

Ilustrační foto. Zdroj:yotube

Zcela náhodou se ukázalo, že Ruth nebyla obyčejným toulavým psem, ale plnokrevním. Nový veterinár zkontroloval domácí mazlíčky, a když se přiblížil k voliéře, Ruth byla překvapená a všem řekla, že se jedná o portugalského vodního psa.

Jedná se o velmi vzácné plemeno a náklady na štěňata se pohybují od 700 do 2500 USD nebo od 15 500 do 55 000 korun.

Nyní, když lidé přišli do útulku a zjistili, že Ruth je portugalský vodní pes, okamžitě si chtěli adoptovat psa, ale nikdo z nich se ani nezeptal na povahu zvířete, nebo jeho životní příběh a jek se vůbec ocitl v útulku.

Ilustrační foto. Zdroj:yotube

Zaměstnanci se rozhodli, že psa by měl dostat člověk, který neví o plemeni zvířete, takže jeho touha stát se majitelem zvířete byla opravdová, nikoliv jen aby si nový majitel vydělal na následném prodeji.

Naštěstí existoval muž, který se na první pohled zamiloval do Ruth, aniž by předpokládal, že je vzácná a drahá. Stal se jeho majitelem a později byl informován o příjemném „bonusu“.

Ilustrační foto. Zdroj:yotube

Když se Ruth zotavila, bylo těžké ji poznat, ale co je nejdůležitější, oči psa se změnily, nyní zářily štěstím.

PSALI JSME: „ŠTĚNĚ VÁŽÍ 45 KG“: VETERINÁŘI SI MYSLELI, ŽE DO ÚTULKU BYL PŘIVEZEN DOSPĚLÝ PES, ALE KAVKAZSKÝ OVČÁK NEBYL TAK JEDNODUCHÝ

PŘIPOMÍNÁME: PES ZE VŠECH SIL TÁHL SVOU PANÍ KE KANALIZAČNÍMU POKLOPU: TO, CO TAM ŽENA VIDĚLA, OHROMILO VŠECHNY

Share