Kluci vytvořili nejhorší hotel „nula hvězd“: Dostali stovky rezervací

Většina turistů, kteří se chystají na výlet, si cestu pečlivě naplánují: dokumenty, věci, rezervace hotelu atd. Mnoho lidí se vrátí do hotelu nebo si rezervuje ubytování po náročném dni a prostě si padnou na měkkou a pohodlnou postel, aby si mohli dobře odpočinout před nadcházejícími událostmi.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

To, co vám tito muži nabízejí, však může být nechápavě. Díky svým apartmá se skupina přátel proslavila po celém světě a fotografie s jejich hotelem „0 hvězdiček“ se rozšířily po světových médiích.

Zdroj: tourister.ru

Tři přátelé z Londýna mají svůj vlastní YouTube kanál. Kluci natáčejí většinou pranky. Jednou kluci uviděli hotel nacházející se ve Švýcarsku. Zvláštním rysem tohoto hotelu jsou pokoje v lůně přírody. Ve skutečnosti je to velká postel v malebné oblasti. Žádné stěny, žádný strop, žádný baldachýn – jen vy a příroda.

Zdroj: tourister.ru

Kluci byli nápadem tak ohromeni, že se rozhodli vytvořit komickou analogii tohoto hotelu, jen co nejjednodušší. Našli bezplatnou matraci, přehoz přes postel, pokrývku, lampu, skleničky a všechno to umístili na mýtinu pod stromem. Přátelé poté vyfotili svůj “hotelový pokoj“ a zveřejnili na webu Airbnb.

Zdroj: tourister.ru

Mladí lidé si mysleli, že jejich nabídka bude nejhorší, všichni se z toho budou smát a dál hledat vhodný hotel. Šprýmaři však netušili, že 0-hvězdičkový pokoj uživatele tak nadchne. Bylo přijato mnoho rezervací. Kluci byli zaskočeni.

Zdroj: tourister.ru

Někdo dokonce navrhl, aby si během večírku pronajali jejich pokojíček. Nyní kluci uvažují o přeměně vtipu na plnohodnotný podnik.

PSALI JSME: TŘETINA STRAVOVACÍCH PODNIKŮ ZKRACHOVALA: JAK ČEŠI PODPORUJÍ OBLÍBENÉ RESTAURACE

ČTĚTE TAKÉ: RYBÁŘI UVIDĚLI VE VODĚ VYČERPANÉ ZVÍŘE, KTERÉ CHTĚLO PŘEPLAVAT ŘEKU, A SPĚCHALI MU NA POMOC

Share