Pár koupil trpasličí prase: Ale brzy bylo jasné, že s domácím zvířetem něco není v pořádku

Zakoupené párem trpasličí prasátko nebylo tím, za koho se vydalo.

Šťastní majitelé mini-Piga se setkali s drsnou realitou, když si uvědomili – jejich trpasličí miláček nebyl tím, pro koho byl přijat. I tento nedostatek se však podařilo proměnit ve výhodu. Velké dítě získalo nejen milující rodinu, ale i fanoušky.

Zdroj: ukr.media

Lidé často pletou zvířata: například přivedou do útulku pouličního psa a pak zjistí, že je to vlk, nebo si vezmou mláďata lišky za štěňata. Pár ze státu Georgia, také jsou na tom stejně. Don Plemons a jeho přítelkyně Tereza Ruddell si koupili mini-piga, až když se dítě rozrostlo, pár si uvědomil, že se stali obětí podvodu.

Pár si myslel, že Ollyh – jejich prasátko miláček -zůstane drobkem, ale to bylo si mysleli před tím, než se prasátko přestalo vcházet do dveří. I když Don s Terezou takový obrat událostí vůbec nečekali,nedokázali zvíře opustit.

Prasátko se stalo skutečným členem rodiny, který dokonce dostal zvláštní roli při vedení domácnosti: sleduje kuřata. Výkonné a usměvavé prasátko si oblíbili i uživatelé sítě. Ollyh má na své stránce v Instagramu už skoro 7 tisíc fanoušku.

„Ollie má tak široký úsměv. No prostě není možné se nezamilovat. Jeho baculaté a šťastná tvář jsou garanty lajků,“ svěřila se Tereza.

Žena nelituje, že Ollie vyrostl pro správnou velikost. Příliš dlouho žádala svého milovaného, aby si v domě pořídil prasátko.

„Každé narozeniny a Vánoce jsou vždy stejné přání,“ vysvětlila majitelka Ollie.

Tereza také prozradila, že o malých prasatech se dozvěděla ze sociálních sítí a chtěla si také takové prasátko si pořídit. Don, partner ženy, tajně koupil Ollie, aby překvapil svou milovanou.

„Řekl, že na trhu byly slevy a že koupil spoustu slaniny. Nemohla jsem uvěřit svým uším, když mě požádal, abych pomohla vykládat potraviny. Byla jsem tehdy vegetariánka a teď jsem veganka! Otevřela jsem auto a tam byl Ollie, který se na mě díval. Nevěřila jsem tomu, co vidím. Ale Don mi vysvětlil, že si zasloužím štěstí a je to takový jeho způsob, jak mě potěšit,“ svěřila se Tereza.

Plemeno Ollie se nazývá „Juliana“: selata tohoto druhu jsou skvrnitá a malá, ale stále širší než mini-pigy.

„Bez ohledu na to, jaké zvíře je Ollie, nikdy ho neopustím, takže pro mě to (velikost Ollie) nebyl problém. Je můj a vždy bude můj. Jediné, co jsem mu musela dát, byla samostatná ložnice,“ přiznala žena.

Kromě Ollie žijí v rodině ještě dvě zvířata: Psi Tazz a Skittles. Prasátko se s nimi však vyrovnalo a dokonce převzalo návyky starších.

„Ollie možná není mini-pig, ale stejně ho milujeme. S ním se náš život rozjasnil,“ svěřila se majitelka prasátka.

Svým příběhem se Tereza rozhodla připomenout, že než si doma pořídí tak malé prase, je třeba mít na paměti, že i oni mohou vyrůst. Ollie má štěstí na majitele, protože je oblíbený, drahý a vždy se může spolehnout na svou rodinu.

PSALI JSME: NA STŘEŠE STARÉ STODOLY NAŠEL MUŽ ZVLÁŠTNÍ MLÁĎATA. MUSEL ZAVOLAT VETERINÁŘI, ABY POCHOPIL, JAKÁ ZVÍŘATA NYNÍ ŽIJÍ V JEHO DOMĚ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE NARODILA V ÚTULKU PRO ZVÍŘATA A NYNÍ DOKONCE SPÍ S GEPARDY

Share