Kočka černé barvy se narodila se špatnými tlapkami, a proto byla vyhozena na ulici: Kočička ale našla svého pána

Tři kočky z anglického Manchesteru se dostaly do potíží jako mnoho jiných. Jejich majitelé se stěhovali a nechtěli vzít zvířata s sebou.

Zdroj: optim1stka.ru

Chlupáčci prostě zůstali na ulici, třeli se u svého domu, ale noví majitelé domu kočky neměli rádi. Teprve po několika týdnech někdo zavolal ochránce zvířat a tuláky vypátral.

Kočky byly vyčerpané, hladové. Srst se hemžila blechy. A hlavně – byly vidět stopy rvaček.

Zdroj: optim1stka.ru

Možná bojovali o místo pod sluncem s místními kočkami. Nejvíc však dostala černá kočička.

Bylo pro ni těžké přežít, protože její tlapky se tvořily špatně. Tři prsty, jako na ptačích tlapkách, jí nedovolily ani rychle běhat, ani lézt po stromech.

Najít někoho, kdo by si takovou podivnou kočku vzal, není jednoduché. Podařilo se jim, aby příběh kočičky zazněl v místní televizi.

Našel se muž, kterého trápila katastrofální situace černé krásky, a dítě se přestěhovalo do svého nového domova doslova za pár dní. Mike jel do útulku právě za ní. Okamžitě podepsal všechny papíry a kočku okamžitě si vzal.

Zdroj: optim1stka.ru

Mike si vzpomíná, že její první dny byly žalostné, ale rychle si zvykla na svého nového kamaráda, začala mu důvěřovat a milovala ho celým srdcem. Její tlapky nevypadají novému majiteli ošklivě, jsou jen trochu zvláštní. I když kočička nemá tak elegantní chůzi, jinak je chytrá.

Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: VIDEO S KOČKOU POBÍHAJÍCÍ PO ESKALÁTORU PROTI POHYBU ZA DEN ZÍSKALO 6 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MILOVNÍCI ZVÍŘAT SE STĚŽUJÍ NA POLICII V HRADCI KRÁLOVÉ: STRÁŽNÍK NECHAL NEMOCNÉ KOŤÁTKO SVÉMU OSUDU

Share