“Příjemné to rozhodně není. Jediné, co mě drželo v určité míře optimismu, bylo to, že jsem neměl teploty“: Fotbalista Antonín Panenka svěřil co mu pomohlo v boji proti koronaviru

Legendární fotbalista Antonín Panenka v rozhovoru odpověděl na mnoho otázek v okolnostech koronaviru. Fotbalista již byl nakažený koronavirem a když do veřejnosti došli bližší informace, tak nebyly zcela hezké.

Zdroj: youtube.com

Zatím sám Panenka tvrdí, že se ani s medii o tom nejednal, ale jeho doktoři toho nemohli zveřejnit. Jinak utvrzuje, že v době karantény byl sám, a to v okamžiku, kdy měl jenom podezření na na COVID-19.

Zdroj: youtube.com

Až dostal pozitivní test, tak se mu rovněž lékaři diagnostikovali i zapal plic. Potřeboval i lékařskou péči a celkem v zdravotnickém zatíženi strávil týden. Tam dostával léky, a antibiotika proti zápalu plic.

Zdroj: youtube.com

“Příjemné to rozhodně není. Jediné, co mě drželo v určité míře optimismu, bylo to, že jsem neměl teploty,“ pustil se do podrobností Panenka. Hlavně dle něj je dostávat dostatek podporu, aby se spousta negativních informací neměla velký vliv na psychický stav.

Zdroj: youtube.com

Třeba sám fotbalista byl velice překvapený, když dostával volání či prostě zprávy od známých. Je jistý, že právě podpora se mu pomohla vyrovnat se situaci.

PSALI JSME: OCHOTU NECHAT SE OČKOVAT PROTI KORONAVIRU VYJÁDŘILO 36 PROCENT ČECHŮ, VYPLÝVÁ Z PRŮZKUMU

ČTĚTE TAKÉ: „DO ÚNORA MŮŽEME ZACHRÁNIT 266000 ŽIVOTŮ“: WHO OZNÁMILA ZVÝŠENÍ VÝSKYTU KORONAVIRU V EVROPĚ

Share