Kočka porodila, ale po týdnu si její majitel všiml, že existuje ještě jedno koťátko. Když si muž uvědomil o co jde, nedokázal zadržet slzy

Kočka porodila, ale po týdnu si její majitel všiml, že existuje ještě jedno koťátko. Když si muž uvědomil o co jde, nedokázal zadržet slzy.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zvířata jsou často milosrdnější a laskavější než mnozí lidé, i když se řídí pouze instinkty. V našem článku příběh jedné kočky.

Na jednom z fór pro zvířata vyprávěl muž jménem Igor neobvyklý příběh, který se mu nedávno stal. Igor měl oblíbenou kočku jménem Lucy.

Žili spolu v soukromém domě a Lucy často chodila po ulici, ale po několika hodinách se vždy vrátila k majiteli. Když kočce bylo dva roky, otěhotněla a pak porodila pět krásných koťat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Lucy nenechala koťata ani na krok, pořád byla vedle nich. Když byla koťata již několik dní stará, Igor se rozhodl, že Lucy si potřebuje odpočinout a poslal ji na procházku po dvoře. Kočka dlouho nechodila, už po 30 minutám majitel viděl, že se její matka vrátila ke svým koťátkům.

Při bližším pohledu na rodinu Igor byl ohromen! Nebylo tam pět koťat, ale šest. Lucy v tu chvíli krmila jedno z koťat. Igor přistoupil ke kočce, podíval se na kotě a uvědomil si, že jeho kočka krmí svým mlékem malé štěně. Je zřejmé, že Lucy ho přinesla z ulice, ale poblíž nebyli žádní psi.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pravděpodobně někdo vyhodil novorozené štěně a nechal ho na ulici zemřít, ale naštěstí ho našla kočka. Igor byl dojat tím, co udělala jeho Lucy. Lucy vložila slabé štěně mezi koťata, aby bylo v teple a pravidelně ho krmils.

Igor nehledal pro nečekaného hosta nové majitele, ale nechal si to. Zvíře se stalo poslušným a velmi laskavým. Igor byl vděčný svému mazlíčkovi za její laskavost a nového věrného přítele.

PSALI JSME: PES SE UKÁZAL BÝT TAK CHYTRÝ, ŽE SE CHOVÁ JAKO ČLOVĚK, KDYŽ MAJITELÉ NEJSOU DOMA

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ LEŽEL NA GAUČI, KDYŽ MU NAJEDNOU NA HLAVU SPADLO KOTĚ. ALE ŽÁDNÉHO MAZLÍČKA MUŽ DOMA NEMÁ, UKÁZALO SE, ŽE TETO ZVÍŘE VŮBEC NENÍ KOČKA

Share