Kočka se stala pěstounskou matkou pro velmi neobvyklé mládě

Pokud se jedná o velmi malé a bezmocné dítě, nemůže si pomoc asi nikdo a dítěti prostě pomůže. A teď mluvíme nejen o lidech, ale také o zvířatech. Koneckonců, žádná matka nikdy neodmítne pomoci dítěti, dokonce i někoho jiného.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Stephanie Meyerová sdílela na svém profilu na Facebooku dojemný příběh, který jsme se rozhodli s vámi sdílet. Její kočka nedávno porodila koťata. Černá kráska měla pět roztomilých dětí najednou.

A o pár dní později, vedle nově pečené maminky, si všimli dalšího „kotě“, které se ukázalo být adoptované. Po celou dobu jí visel kolem krku.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Ukázalo se, že to byla malá vačice. Nikdo nevěděl, jak se dostala do rodiny, ale kočka se ukázala jako laskavá duše a vzala dítě pod její křídla.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Je třeba poznamenat, že vačice se rodí velmi slabé, musí být v mateřské péči po dobu dalšího 1,5 měsíce, a dokonce i po určitou dobu žijí na zádech své matky. A až později začnou žít nezávislý život.

 

Zdroj: Facebook.com

 

S největší pravděpodobností nemohl tento novorozenec sedět na zádech své matky a spadl na zem. Nelze vyloučit, že dítě vačice bylo jednoduše opuštěno. A laskavá kočka, cítící, že toto dítě nepřežije, se o něj začala starat jako o své vlastní kotě.

 

Zdroj: Facebook.com

 

Ale hlavní věc je, že od této chvíle je dítě vačice mimo nebezpečí. Nemá hlad a necítí chlad. Přijde den – a stane se dospělou vačicí. Potom pěstounskou rodinu opustí.

 

Share