„Končím, protože chci. Tentokrát jsem rozhodnutý a nenechám se přemluvit“: Zpěvák Jožo Ráž promluvil o své manželce a kapele Elán

Elán je dlouhodobě jednou z nejznámějších jak na Slovensku, tak i v Česku.

Slavní písničky poslouchají tisíce fanoušků na území dvou republik. Nedávno frontman skupiny, zpěvák Jožo Ráž, oslavil své šestašedesáté narozeniny.

Zdroj: youtube.com

I když v mladosti Ráž dostudoval Filozofickou fakultu, měl neuvěřitelný tah k muzice. Tehdy se svým přítelem Vašem Patejdlem založil hudební skupinu Elán.

A spolu s nim se snažili ukázat svůj talent veřejnosti. Hudební kapela zazpívala mnoho hitů a se ji podařilo rozšířit po státech.

Zdroj: ahaonline.cz

Skupina měla nejen velký uspěch, ale i své temnější období. Ke skandálu došlo loni, když se veřejnosti se ukázal klip k písni Bulvární krysy.

Tam je vidět jak Ráž míří zbraň na novináře. To však fanoušky i vůbec všech lidí vzbouřilo. Právě zanedlouho do toho se na Slovensku byl zavražděn žurnalista.

Zdroj: ahaonline.cz

Dva roky zpátky kapela oslavila 50leté výročí a spolu s tím ohromila fanoušky zprávou, že kapela končí. “Tentokrát jsem rozhodnutý a nenechám se přemluvit,“ řekl otevřeně zpěvák.

Fanoušky z toho velkou radost, očividně zeměmi, zatímco právě Rážova manželka ho podpořila.

Zdroj: ahaonline.cz

“Samozřejmě musíte se v tom životě několikrát zamilovat a vždycky do té samé ženy,“ promluvil milující manžel o své polovičce.

Share