Vybrané okouzlující šaty vám řeknou, v čem jste obzvláště dobrá

Intuitivně si vyberte některé šaty z obrázku

Podle toho, které se vám nejvíc líbí zjistíte, kdo ve skutečnosti jste.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Zdroj: zerkalo.cc

Pokud dáváte přednost oblečení číslo 1, pak se říká, že jste skutečný člověk na dovolené. Vyzařuje z vás zvláštní pozitivní energie. Velmi příjemně se s vámi mluví. Jste jako slunce schopné osvětlit jakoukoli společnost. Přátelé vás oceňují za vaše laskavé srdce a schopnost reagovat.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Pokud jste si vybrali šaty číslo 2, pak jste dáma s obratem. Nikdy se nesnažíte vystoupit z davu, ale přesto vás nelze přehlédnout. Jste prostě atraktivní pro ostatní. Vždy je zajímavé být ve vaší společnosti. Jste žena s půvabem, přitom, že ani vy netušíte jak to přesně děláte.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Pokud jste si vybrali šaty číslo 3, pak jste cílevědomá osobnost. Jasně víte, co od tohoto života potřebujete. Materiální hodnoty zaujímají ve vašem životě také zvláštní místo. A i když se někdy zdáte cizím lidem drzá, moc vám to nevadí. Koneckonců, vaši skuteční přátelé vědí, že jste velmi otevřený a laskavý člověk, připravený pomoci.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Pokud jste si vybrala šaty číslo 4, pak jste pravděpodobně od přírody velmi vášnivá. Navíc máte rádi přitahovat pozornost a máte úžasné charisma. Určitě nezůstanete bez povšimnutí. Žena – oheň – to je o vás. Jasně vidíte skutečnou podstatu člověka. A jste vášnivá nejen v lásce, ale také v pomstě.

 

Zdroj: zerkalo.cc

 

Pokud jste si vybrali šaty číslo 5, pak máte romantickou a velmi jemnou povahu. Jste okouzlující, půvabná a ženská. Jste schopna okouzlit každého ve vaší přítomnosti. Víte, jak si všímat krásy tohoto světa a užívat si každou maličkost. Doslova „infikujete“ ostatní lidi láskou a životem.

 

Share