Krátký psychologický test: Jaký je váš nejsilnější charakterový rys

Máte před sebou obrázek. Podívejte se pozorně na každý obrázek po dobu 1 sekundy a vyberte si kotě, které se vám nejvíce líbí.

Zdroj: blackpantera.ru

Vybrali jste si? Tak si přečtete co váš výběr znamená.

№ 1. SCHOPNOST PŘIZPŮSOBIT SE

Jste schopní přizpůsobit se absolutně všem okolnostem a podmínkám. Máte flexibilitu a mobilitu, nebojíte se změn a snadno je snášíte. Tato kvalita pomáhá dosáhnout výšky, zejména v profesionální činnosti.

Ilustrační foto
Zdroj: ourmind.ru

№ 2. OPTIMISMUS

Určující vlastností vaší osobnosti je schopnost vidět všechno dobré a optimisticky se dívat do budoucnosti. Nepodléháte panice a i v nejtěžších situacích hledáte a hlavně nacházíte pozitiva. Tato vlastnost přitahuje k vám lidi a pomáhá překonat potíže.

Ilustrační foto
Zdroj: rg.ru

№ 3. POCIT SEBEÚCTY

Tato vlastnost vám pomůže adekvátně posoudit sebe a své schopnosti. Projevujete vytrvalost i ve složitých situacích, které vzbuzují respekt ostatních. Schopnost říct pevné „NE“, objektivně zhodnotit schopnosti a šance na úspěch, jemně odráží útoky jiných lidi – to vše vám může pomoci dosáhnout velkých výšek.

Ilustrační foto
Zdroj: sdg-trade.com

№ 4. Komunikace

Schopnost najít společnou řeč s naprosto odlišnými lidmi je vaší hlavní výhodou. Jakýkoli problém můžete snadno vyřešit dialogem, i když předtím měl partner opačný názor. Komunikace umožňuje nacházet nové přátele, které mohou být užitečné v budoucnu.

Ilustrační foto
Zdroj: treningclub.by

№ 5. SEBEKONTROLA

Vaši disciplinovanosti může závidět každý. Jste schopni organizovat svůj čas tak, že nepromarníte ani jednu minutá. Při rozhodování, které se týká všech oblastí života, se řídíte výhradně fakty, nikoliv emocemi, takže zřídka se dopouštíte chyb.

Ilustrační foto
Zdroj: ceo.ru

№ 6. SCHOPNOST ČEKAT

Velmi často chyby dělají ti, kteří projevili netrpělivost a spěchali. Tohle rozhodně nimi o vás. Nikdy nebudete spěchat v rozhodování a jste připraveni čekat tolik, kolik to situace vyžaduje, abyste ji úspěšně vyřešili.

Ilustrační foto
Zdroj: etcetera.media

PSALI JSME: DVEŘE, KTERÉ JSTE SI VYBRALI, VÁM PROZRADÍ, CO VÁS ČEKÁ V BUDOUCNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: ZAJÍMAVÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: PRVNÍ VĚC, KTEROU JSTE UVIDĚLI, ODHALÍ VAŠE NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI

Share