Která ze žen na obrázku je lhářka: Ne každý dokáže označit správnou odpověď

Toto je test, který prověří, zda člověk umí číst řeč těla

Interpersonální komunikace nejsou pouze slova, která vyslovujeme, jedná se i o různé typy interpretace. To, co si myslíme a kdo jsme, souvisí také s postojem těla a dokonce i s nejmenšími gesty našeho podvědomí. Správné pročtení tohoto signálu podstatně usnadňuje život, ale této schopnosti je potřeba se nejprve naučit.

Řeč těla může někdy říct více než tisíc slov. Osoba říká jednu věc, ale její chování nebo mimika mohou naznačovat něco úplně jiného. Umíte takové nepochopitelné zprávy číst? To lze velmi snadno ověřit. Stačí se podívat na obrázek níže a vyřešit následovnou hádanku:

 

Zdroj: brainum.ru

 

Na obrázku vidíme jednu ženu, ale ve čtyřech různých polohách. Úkolem je určit kdy lže, no pouze na základě její gest.

 

Která z nich něco skrývá? Vyberte pouze jednu možnost.

 

Žena 1

 

Zdroj: brainum.ru

 

Její otevřené dlaně značí, že ona sama je poměrně otevřená osoba a s největší pravděpodobností netoleruje lži. Někteří lidé ani nedají šanci důvěřovat těm, kteří během konverzace silně gestikulují. To se ale zpravidla děje zcela nevědomě a neznamená to nic konkrétního. Rozhodně se proto nejedná o lhářku.

 

Žena 2

 

Zdroj: brainum.ru

 

Její poloha těla naznačuje, že je příliš podezřelá. Nervózní tik který se projevuje držením ucha může naznačovat, že vás chce podvést, nebo se alespoň pokusí neřeknout pravdu úplně. Může, ale není vůbec nutné, aby před vámi něco tajila.

 

Žena 3

 

Zdroj: brainum.ru

 

Vše nasvědčuje tomu, že je to perfektní volba. Ví, jak trpělivě poslouchat a analyzovat každé slovo, které řeknete. Podepíraní brady je toho nejlepším důkazem. Toto je upřímná žena, nemá důvod lhát.

 

Žena 4

 

Zdroj: brainum.ru

 

Řeč jejího těla naznačuje, že je to ona, kdo může být lhář. O tom svědčí nepostřehnutelný, ale významný signál. Odborníci nepochybují, že zakrytí úst je prvním signálem, že se před vámi něco skrývá. Ze všech možností se tato jeví jako nejviditelnější.

 

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: ZVOLENÉ VÁMI SVATEBNÍ ŠATY PROZRADÍ, JESTLI JSTE DOBRÁ MANŽELKA

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: ZVOLENÁ VÁMI KACHNA PROZRADÍ, JESTLI JE SNADNÉ VÁS OKLAMAT

 

Share