„Který prsten se vám líbí nejvíce“: Váš výběr prozradí, jak vás vidí muži

Chcete vědět, jak vás vidí muži? Projděte malým testem – vyberte si ze tří prstenů ten, který se vám líbí nejvíce.

Nejprve si udělejte maximální pohodlí a soustřeďte se na to, kdo jste, jak se chováte s muži, komunikujete, flirtujete, jak zvládáte konfliktní situace.

Poté si vyberte jeden z prstenů a přečtěte si níže uvedenou odpověď.

Zdroj: zen.yandex.ru

Prsten č. 1.

Jste vášnivá žena, muže přitahuje tajemný oheň, který ve vás hoří. Jste vždy zahaleny svůdnou aureolu tajemství, které není tak snadné rozluštit. Někdy samy nevíte, co se ve vás skrývá.

Od emocí jste často bouřlivé, někdy ztrácíte kontrolu a vyvoláváte konflikty ve vztahu. Ne každý dokáže odolat takové intenzitě vášní, takže se naučte uklidňovat svoji neklidnou povahu směrováním energie jinam. Například ji vyhoďte v tanci.

Prsten č. 2.

Zdá se zvenčí, že jste velmi zdrženlivá a nepřístupná – skutečná Sněhová královna. Někteří muži jsou ve vaší přítomnosti plachí a bojí se s vámi seznámit se. Jediným pohledem můžete odmítnout nehodného kandidáta.

Ale váš chlad je více vnější než vnitřní. S hodným mužem se plně otvíráte a přeměňujete se z ledu na teplou vodu. Můžete se stát skutečnou múzou a věrnou společnicí svého muže.

Prsten č. 3.

Jste proměnlivá jako vítr a víte, jak se můžete přizpůsobit jakýmkoli okolnostem. Máte velmi cennou vlastnost – kdekoli se objevíte, zaplníte celý okolní prostor samy sebou a uhasíte všechny konflikty.

Zároveň vždy vycházíte z jakékoli hádky jako vítězka, co se mužům nijak nelíbí. Snažte se, aby váš muž nebyl vždy vinen – dříve nebo později ho unaví nést věčné břemeno viny a riskujete, že zůstanete sáma.

Share