Šatník Jill Bidenové: Jak se obléká žena, která se dlouhá léta věnovala učitelské profesi

Vítězství Joe Bidena už odvážně oznamuje celá americká veřejnost. A jak víte, s příchodem nového prezidenta pozornost věnována také jeho manželce, která automaticky získává status první dámy.

Zdroj: youtube.com

Jill Bidenová je první v historii USA první dáma, která se, i přes vysokou funkci svého muže, věnovala učitelské profesi v severní Virginii.

Dnes jsme se rozhodli věnovat zvláštní pozornost nové paní Bílého domu.

Zdroj: positivno.me

Všechny první dámy jsou pravidelně obviňovány z extravagance, Melania Trump nebyla také výjimkou. Melania měla zjevné potíže s výběrem oblečení pro určitou událost nebo výlet.

Jill se naopak obléká mnohem skromněji – nová první dáma dává přednost obyčejným šatům a jednoduchým lakonickým siluetám.

Zdroj: youtube.com

Ale zároveň se Jill Bidenová nikdy nebála experimentovat s barvou: v roce 2009 se při Obamově inauguraci objevila v jasně červených šatech a 13. října 2020 vystoupila na podporu svého manžela v Texasu v fuchsiových šatech.

Zdroj: positivno.me

Jill ví, že by první dáma neměla být ve stínu svého manžela. A na první volební kampani manžela ve Filadelfii se Jill objevila v černé bundě s nápisem LOVE.

Zdroj: youtube.com

A její vzhled byl samozřejmě okamžitě srovnán s oufitem, ve kterém Melania Trump odletěla v létě roku 2018 navštívit děti migrantů v Texasu. Bývalá první dáma si vybrala bundu od značky Zara se slovy „mě to opravdu nezajímá“.

Zdroj: positivno.me

Zdroj: positivno.me

Zdroj: positivno.me

Jill Bidenová zvolí téměř vždy květinový tisk. Na závěrečné debatě mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem se Jill objevila v šatech s velkými květinami od značky Dolce & Gabbana a v roušce se stejným potiskem.

Zdroj: positivno.me

V mládí Jill studovala módní merchandising na vysoké škole v Pensylvánii. Ale angličtina jí byla bližší a jen o semestr později ukončila studium v ​​oboru módy.

Můžeme jen doufat, že Jill znovu získá svůj dřívější zájem o módní průmysl a začne podporovat mladé americké designéry stejně aktivně jako Michelle Obamová.

Zdroj: positivno.me

PSALI JSME: KDO JE BUDOUCÍ PRVNÍ DÁMA JILL BIDENOVÁ: PROČ JE ÚPLNĚ JINÁ NEŽ MELANIA TRUMPOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: KDO JE PRVNÍ DÁMA USA JILL BIDENOVÁ: UČITELKA, KTERÁ SE CHYSTÁ NYNÍ OPĚT KE STUDENTŮM VRÁTIT

Share