Legrační příběh kočky, která utekla a vrátila se s velmi zajímavým psaníčkem

Jak je známo, domácí mazlíčci jsou zdrojem pozitivního a radosti pro své majitele. Zábavná situace se nedávno stala s jednou rozkošnou kočkou, která žije společně se svým panem, Changem Fuakem, v Thajsku.

Faktem je, že kvůli činu domácího mazlíčka je nyní muž nucen zaplatit dluh v hodnotě tří makrel. Mimochodem, samotný majitel zvířete nedostal ani kus ryby!

Zdroj: mimimetr.me

Jednoho dne, kočka se opět vydala na procházku po svých záležitostech a vrátila se o tři dny později. Takové dlouhé procházky jsou pro zvíře obvyklé.

Dříve se člověk o svou kočku nebál, protože se chová velmi opatrně. Navíc díky nádhernému charismatu zvíře okamžitě okouzlí všechny, což prakticky vylučuje možnost, že by ji mohli ublížit.

Zdroj: mimimetr.me

Tentokrát se však stalo něco, co Changa nastražilo – nový obojek na krku kočky s poznámkou připojenou k němu.

V dopise autor oznámil Changu o tom, že jeho miláček navštívil na trhu, jeden z pavilonů, kde se prodává živé ryby, a hladovým pohledem se podíval na makrela, která byla na pultu.

Chování kočky velmi dojalo prodavačku tetu Mayovou a ona, která nevydržela citový tlak zvířete, ho pohostila celou makrelou. Zdálo by se, že by se zvíře mohlo uklidnit, ale zvíře se nenajedlo a poprosilo ještě další dvě ryby. Poznámka také uvedla telefonní číslo pro zpětnou vazbu.

Zdroj: mimimetr.me

Chang zveřejnil na internetu fotografii kočky a vzkaz. Příspěvek nabral spoustu lajků a komentářů. Mnozí vtipkovali, že teď si domácí mazlíček musí sám odpracovat dluh za jídlo, zatímco jiní se divili, proč ho teta Maim nekrmila levnějšími rybami. Byli i tací, kteří považovali čin ženy za zábavný vtip. Někdo dokonce nabídl, že zaplatí dluh za makrely, protože chtěl vědět pokračování tohoto neobvyklého příběhu.

PSALI JSME: „MAJITELÉ NECHALI PSA V PSÍM HOTELU, ALE ČEKALO JE PŘEKVAPENÍ“: PO 14 DNECH OTEVŘELI DVEŘE A NEMOHLI UVĚŘIT SVÝM OČÍM

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA ČERNÉ BARVY SE NARODILA SE ŠPATNÝMI TLAPKAMI, A PROTO BYLA VYHOZENA NA ULICI: KOČIČKA ALE NAŠLA SVÉHO PÁNA

Share