“Lili má z toho obrovskou radost”: Jak Lela Ceterová se připravuje k Vánočním svátkům

30letá modelka a maminka Lela Ceterová ,po náročném rozchodu s zápasníkem MMA Karlosem Vémolou, už se připravuje k Vánočním svátkům. Největší radost modelka má z toho, že její dcerka Lili už podruhé ve svém životě uvidí Vánoce.

Lili těsně před svátky má narozeniny. Lela řekla, že se celá její rodina na Vánoce moc těší. Po rozvodu Ceterová nakonec prožívá klidné období. Momentálně je moc šťastná nejen kvůli Vánocům, ale i kvůli narozeninám její dcerky.

Zdroj: youtube.com

“Já jsem si před pár dny vyzdobila stromeček. Lili má z toho obrovskou radost,” uvedla Ceterová portálu Extra. Lela vidí, že její dcerka má ráda všechno, co bliká.

Jediné, co modelka neudělala, tak jsou to vánoční dárky, které ještě nenakoupila. Podle její slov, Lili část dárku dostane od své maminky na své roční narozeniny, jinou část na Vánoční svátky.

Zdroj: instagram.com

Lela také uvedla, že dodržuje všechny vánoční tradice. Naučili ji všemu rodiči. Dokonce i její rodina má specialní tradici, kterou dodržuji každý rok. Po ukončení vánočního jídla, rodina Ceterové má velkou mísu s ovocem a různými ořechy, z které každý člen rodiny musí něco vybrat a darovat dalšímu.

Nedávno Ceterová prozradila, že má ve svém životě nového muže, který pravidelně posílá modelce růže. “Svoje soukromí si chci v podstatě chránit. Tyto růže jsou od mě nové lásky, ale víc prozrazovat nebudu,” uvedla Ceterová.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PO KOM ZDĚDILA GENY KRÁSY: LELA CETEROVÁ UKÁZALA MAMINKU

PŘIPOMINAME: „TO JE TEN DŮVOD, PROČ S NÍM NEJSEM“: LELA CETEROVÁ OZNÁMILA, ŽE MÁ NOVÝ VZTAH

Share