„Majitelka nechala svou kočku v kočičím hotelu, ale zvíře uteklo“: A po 8 letech ženu čekalo překvapení

Dívka nechala svou kočku v kočičím hotelu, ale zvíře nerozumělo tomu, že se majitelka vrátí, a rozhodla se vzít záležitost do svých tlapek. Dívce se podařilo najít domácího mazlíčka až po osmi letech, už měl nové jméno, život a rodinu.

Izzy Harris a její rodina jeli v roce 2012 na dovolenou. Proto bylo nutné najít dočasný dům pro kočku jménem Mo a majitelka se rozhodla ji nechat v kočičím hotelu.

Když se dívka vrátila z cesty, dozvěděla se, že Mo utekl z hotelu. Rodina strávila několik příštích měsíců hledáním pohřešované kočky.

Zdroj: twitter.com

„Chtěli jsme věřit, že ho nějaký laskavý člověk našel a adoptoval. Předpokládali jsme však také to nejhorší, že ho mohlo porazit auto,“ řekla Izzy.

Uběhlo mnoho let a rodina si už ztratila víru. Ani to, že mělo zvíře čip, nic nepřineslo.

Nevěřili, že by se mohli znovu uvidět Mo, ale jak se ukázalo, stávají se zázraky.

Zdroj: twitter.com

„Zavolali nám z RSPCA (organizace na ochranu zvířat ve Walesu). Našli naši kočku v domě zesnulé starší ženy poblíž kočičího hotelu, kde zmizela,“ řekla Izzy.

Mo byl v bezpečí a zdravý. Ukázalo se, že osm let žil se starší ženou. V říjnu 2020 však jeho nová majitelka zemřela a zvíře se octnulo v charitativní organizaci na ochranu zvířat.

Dobrovolníci zkontrolovali čip kočky a zjistili, že majitelkou je Izzy. Okamžitě jí zavolali a řekli šokující zprávu.

Zdroj: twitter.com

Mo se vratil ke své rodině po osmi letech odloučení.

Nyní je mu 11 let. Když se vrátil domů, našel překvapení. Nyní v domě žijí další dvě kočky, na které je Mo extrémně opatrný.

„Nevíme, jak dlouho se stařenkou žil, ale zdá se, že se o něj dobře postarala. Jsme jí za to velmi vděční a litujeme, že zemřela. Slyšela jsem příběhy o kočkách, které se po mnoha letech vracely ke svým majitelům, ale nikdy jsem si nemyslela, že se nám to stane,“ řekla Izzy.

Zdroj: twitter.com

PSALI JSME: „MAJITELÉ NECHALI PSA V PSÍM HOTELU, ALE ČEKALO JE PŘEKVAPENÍ“: PO 14 DNECH OTEVŘELI DVEŘE A NEMOHLI UVĚŘIT SVÝM OČÍM

PŘIPOMINAME: „DVEŘE AUTA SE POOTEVŘELY A KOTĚ VYHODILI DO BAHNA“: POZDĚJI SE ZVÍŘE ZNOVU SETKALO S BÝVALÝMI MAJITELI

Share