„Žena tvrdě pracovala, aby splatila úvěr, který si vzala její tchýně“: Pak se ukázalo, že manžel měl tajemství

Jana nesnášela konec měsíce. Celé měsíce tvrdě pracovala a přemýšlela o nočních směnách, a to vše, aby splatila úvěr. A vzala si peníze její tchýně.

Janin manžel Pavel byl bez práce již 6 měsíců. A jeho matka, když muž zůstal bez příjmu, si vzala obrovské částky na úvěr, aby podpořila rodinu. Ale byla také propuštěna z práce. A všechny starosti byly na Janě.

Žena hodně vydělávala a měla přivýdělek. Janě bylo velmi líto její tchyně. Laskavá, citlivá a byla jako skutečná matka. Ale udělala hloupost, peníze samozřejmě okamžitě zmizely. To šla k zubaři, pak měla nějaké dluhy … Janina rodina pomoc tak i neuviděla , ale ona sama neustále pomáhala.

Zdroj: instamam.ru

Žena si i nemyslela, že ona sama potřebuje pomoc. Únava, neustálý nedostatek spánku a úvěr. Jak dlouho vydrží?

Pavel byl bez práce už dlouho, ale ujišťoval manželku, že brzy se postaví na vlastní nohy, získá práci a bude to snazší. Muž sám chodil do banky s penězi, které mu dávala žena.

Zdroj: lady.tut.by

Bylo by pro ni snazší, kdyby on vydělával peníze na jídlo. Například, pracoval by jako hlídač nebo domovník. Ale nic se nestalo.

Jana nedělala skandály. Nevěděla jak a nechtěla. Kromě toho viděla, že její manžel se snaží najít práci – jezdí po městě od pohovoru k pohovoru. Někdy nocoval u přátelů, aby ráno neprobudil ženu.

Začal dokonce s koníčkem, který nebyl drahý: seděl s rybářským prutem a spal ve stanu. Ryby nepřinášel, ale říkal, že chodí rybařit pro potěšení.

Jana už nemyslela na lásku, už asi rok, nebo kolik? Tvrdě pracovala, aby splatila úvěr. Nemyslela na nic jiného.

Zdroj: burmatovi.ru

Jednou byla v neznámé časti města a tam si vyvrtnula nohu. Posadila se na lavičku a podívala se na děti. Své vlastní neměla a ten chlapeček tam byl velmi podobný Pavlovi. Takto by vypadal jejich syn …

Viděla záda otce, který pomáhal dítěti vylézt na kopeček …

Stop, je to Pavel? Ano, toto je její manžel, ale co dělá s cizím dítětem? Vypadala zmateně a chápala: „Ne s cizím“. Jana přistoupila blíž. Rodina vypadala šťastně. Táta máma…

Zdroj: zen.yandex.ru

Matka vztekle pohlédla na Janu, Pavel zamumlal: „Není to to, co si myslíš …“

„To je to. Tento nekonečný poměr pro dva domy konečně skončil. Je čas, abys pochopila: je to můj muž a to jsou naše děti,“ řekla žena Janě.

Ukázalo se, že Pavel měl tajnou rodinu už čtvrtý rok. Ale pracoval, podporoval tu ženu, a bylo pro ni výhodnější mlčet. Milenka čekala na rozvod. Potom ho unavilo hledat přivýdělky a domluvil se s matkou, že vymyslí o úvěru. Oklamat důvěřivou Janu nebylo těžké.

Ale nyní Jana je šťastná. Nastal čas postarat se o sebe a jet na dovolenou.

PSALI JSME: MANŽELKA NECHÁPALA, PROČ JI MANŽEL NEUSTÁLE ŽÁDAL, ABY ZMĚNILA ÚČES A DALA STEJNÝ PARFÉM: A KDYŽ SE PRAVDA OTEVŘELA, OKAMŽITĚ POŽÁDALA O ROZVOD

PŘIPOMINAME: „ŽENA POŽÁDALA O ROZVOD SE SVÝM MANŽELEM A DŮVOD JE PŘEKVAPIVÝ“: MÁ KONKURENTA, ALE JE ZBYTEČNÉ SOUTĚŽIT, PROTOŽE ON MÁ VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Share