„Malý chlapec zachránil kočku“: A po 4 letech tato kočka pomohla chlapci vyrovnat se s vážnými potížemi

Často se stává, že zachráněné kočky přinášejí svým majitelům nejen péči a lásku, ale také další pomoc a podporu.

Tento příběh se stal v Austrálii, syn Mela Morruu, Paeton, jednou se vrátil z ulice a přinesl s sebou červenou hubenou kočku, kterou chtěl adoptovat.

Zpočátku jeho rodiče nesouhlasili, protože rodina už měla dvě kočky. Přesto dítě přesvědčilo své rodiče a kočka, která dostala jméno Meat, zůstala žít v domě.

Zdroj: zen.yandex.ru

Příští den Meata odvezli na veterinární kliniku, aby ho zkontrolovali. Pak se všichni vrátili domů a začali žít spolu. Paeton a Meat se stali nejlepšími přáteli.

Uplynuly tedy 4 roky a pak se stala hrozná věc.

Hned po svých 12. narozeninách Paeton onemocněl – byl mu diagnostikován Burkittův lymfom. Potřeboval chemoterapii. Po tom se Paeton opět vrátil domů a Meat ho neopustil ani na krok.

Zdroj: zen.yandex.ru

Několik měsíců byla kočka vždycky vedle chlapce, spala na Paetonu, předla vedle něj a masírovala chlapce tlapkami. Taková podpora, láska a péče nebyly zbytečné a nemoc ustoupila.

7 let po těchto smutných událostech jsou Meat a Paeton stále spolu. Jsou nejlepší přáteli jako předtím. Kočka se stále snaží trávit veškerý čas se svým páníčkem, který ho zachránil.

Rodina velmi děkuje za den, kdy se v jejich domě objevila tato červená kočka.

Zdroj: zen.yandex.ru

Share