Prostě neuvěřitelné: Tina Kunaki předvedla své šťavnaté tvary

Hvězda zveřejnila fotografii v prádle

Francouzská modelka Tina Kunaki ukázala, jak elegantní může vypadat mladá matka. 23letá manželka Vincenta Cassela zveřejnila fotografii svého spodního prádla na svůj účet na Instagramu. Kráska tmavé pleti leží na polštářích v podprsence a čokoládových kalhotkách s jejím psem. „Tuto značku spodního prádla jsem nosila od doby, kdy jsem s ní nafotila první kampaň,“ napsala pod její fotku Tina, jako dík této značce. Ale fanoušci, samozřejmě, poznamenali, že postava Tiny je prostě perfektní, navzdory skutečnosti, že teprve před rokem hvězda porodila svému manželi první dítě.

Sám Vincent na svém profilu se chválil, jak elegantní ženu má, a přidal její fotografii od stejné reklamní společnosti. Pouze tentokrát Tina jezdí na koni. Na fotografii převládají hnědé odstíny, které dokonale zobrazují hladkou pokožku Tiny. „Amazonky jsou válečníky v řecké mytologii. Ale mám štěstí, protože jedna z nich žije se mnou, “napsal 53letý herec.´

Fanoušci okamžitě zaplavili obrázky své oblíbené modelky komentáři: „Chtěla bych tak vypadat, až se stanu matkou“, „Tino, jsi prostě báječná“, „Vincent může být šťastný, že potkal takovou dívku“, „Žádná slova, zastavuje se mi dech „,“ Tino, jsi tak šťavnatá a opálena „.

Je třeba připomenout, že pár má jednoletou dceru Amazon Kassel. Fanoušci páru se už ptají, co se s ní stane, když vyroste, herečka nebo modelka? Nebo obojí, nicméně jedno nevylučuje druhé.

Share