„Máma o tom nikdy nesnila“: Dcera Moniky Bellucci zastínila svou matku již v šestnácti

Šestnáctiletá Deva Kassel má všechny důvody být na sebe hrdá. V 16 letech se jí podařilo dosáhnout výsledku, o kterém sní mnoho modelek, které jsou mnohem starší a zkušenější než ona. Faktem je, že fotografie Devy Kassel zdobila obálku francouzského vydání Elle.

 

 

Její slavná matka Monica Bellucci , která porodila Devu s Vincentem Casselem, v tomto věku stále jen snila o tom, že se stane slavnou. A Monica dosáhla pocty zdobit obálku časopisu svou fotografií až ve věku 23 let. Mimochodem, tehdy to bylo stejné vydání – Elle.

 

Zdroj: Expresstabloid.ba

 

Mimochodem, tato obálka není prvním úspěchem Devy v modelingu. Ještě předtím se jí podařilo stát se „tváří“ mládežnické kolekce Dolce & Gabbana. Mezitím se dcera Bellucci podle vlastního příkladu již dokázala seznámit nejen s „růžemi“, ale také s „trny“ slávy. Deva se může pochlubit téměř stovkou tisíc sledovatelů na sociálních sítích. Právě tam ale narazila na obtěžováni: následovníci obvinili mladou modelku z údajného využívání služeb plastických chirurgů.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Mladá Deva byla těmito útoky tak pobouřena, že považovala za svou povinnost na ně reagovat. Zveřejnila několik svých dětských snímků a napsala: „Jak vidíte, mé rty byly vždy tak velké a obočí široké. Nechtěla bych komentovat taková prohlášení, ale opravdu mi ublížili. Než tedy rozšíříte takové zvěsti, podívejte se na ně. Dík. A jak vidíte, moje tvář se s věkem příliš nezměnila – rozhodně ne víc, než by měla. “

 

Zdroj: Elle.fr

 

Mimochodem, Deva dokázala upoutat pozornost sledovatelů nejen svým profesním úspěchem a vzhledem. Na webu se o prvním románu dcery Moniky Bellucci diskutuje vo velkém. Deva sama odhalila, že měla svůj první vážný vztah.

 

Zdroj: Vanityfair.fr

 

Napsala o tom u příležitosti prvního romantického rande – šest měsíců svého románku s Lucem Salandrou, který také pracuje v modelingovém průmyslu. Mimochodem, když se na webu objevila fotka dcery Bellucci s její milovaným, „líbila se“ i Tine Kunaki, nové manželce Cassela a tedy nevlastní matky Devy.

Share