Ten pes si myslel, že ho nikdo nemá rád a kvůli tomu byl velmi smutný: Ale zázrak se stal

Psovi přezdívanému Nick se život od začátku nebyl pěkný. Bylo toho dost, a ne každé štěně by přežilo v takových podmínkách.

Zdroj: optim1stka.ru

Postoj byl tvrdý, na ně pořád křičeli a bili je každý den. Jídlo bylo tako nic moc, jako by pes skončil ve vězení bez jakékoliv viny.

Psovi se nakonec psychika vymkla z rukou. Neoficiální veterinář vynesl verdikt: Nick je nekontrolovatelný, agresivní a velmi nebezpečný. Je lepší se ho zbavit. Zdálo se, že poprvé se majitel choval jako člověk: zvíře nepřibil, nevyhodil na ulici, ale odvezl do útulku.
Přivezl Nicka na uspání.

Zdroj: optim1stka.ru

Ale stal se zázrak.

Veterináři litovali psa, poslali dobrovolníkům zprávu: krásný plnokrevný pes v hrozném stavu čeká, až se rozhodne o jeho osudu. Dívky spěchaly do útulku, bály se, že to nestihnou.
Nick si dobře uvědomoval, že jeho život se blíží ke konci.

Zdroj: optim1stka.ru

Jako první do útulku přiběhla Kelly. Ona se na psa vrhá, a seděla s ním na podlaze, objímala ho – a pes, který byl považován za agresivního a nebezpečného, jen plakal jako malé štěně, které se zahřálo láskyplným dotekem.

Když droga dobrovolnice, Bridget, uviděla psa, byla také v šoku. Holky si řekly: pes ni nezaslouží takový osud a neztratí v útulku už ani minutu!

Zdroj: optim1stka.ru

Trvalo jim tři měsíce, než se Nick změnil v klidné, syté a šťastné zvíře. V dobrém prostředí a dobrá jídlem se rychle zotavil.

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

A co je nejzajímavější – ve stejném útulku byla Nickova kamarádka, fena pro psí zápasy. Stejně jako Nicka, ji přivezli uspat. A zaměstnanci opět zavolali Kelly.

Teď se psí pár, který přelstil smrt, nerozloučí se ani na minutu.

Zdroj: optim1stka.ru

PSALI JSME: VYDĚŠENÝ TOULAVÝ PES ODMÍTAL OPUSTIT STAVENIŠTĚ: KDYŽ SE LIDÉ PŘIBLÍŽILI, TAKOVOU REAKCI NEOČEKÁVALI

PŘIPOMÍNÁME: OBROVSKÝ PES UVIDĚL SVOU PANÍ PO MĚSÍCI ODLOUČENÍ: TO VIDEO JE VELMI DOJEMNÉ, A NA NĚJ SE PODÍVALO VÍCE JAK MILION LIDI

Share