Maminka nechala svou dvouletou dceru na pár minut s telefonem: Stačilo to na to, aby jí zničila pověst

Rodiče matky mnoha dětí se museli červenat za svou dospělou dceru, protože udělala malou chybu – nechala své dítě bez dozoru.

 

Zdroj: freepik.com

 

Třicetiletá Emily Schmitt, z Ohia, nechtěně způsobila obavy a úzkost tuctu lidí. Její nahé fotografie byly zaslány přátelům, známým, a dokonce i rodičům. A viníkem byla malá dcera Emily, která se jmenuje Carsin. Dvouletá dívka dokázala ukázat nahé fotografie své matky i svému dědečkovi.

 

Zdroj: ukr.media

 

Ráno když šla Schmitt do práce, aby se její nejmladší dcera nenudila, jí starostlivá matka dala svůj telefon. Nic netušící matka se převlékla a osprchovala, když se její dítě najednou rozhodlo stát se paparazzi.

Carsin se rychle unavila zkoušením různých masek v aplikaci a začala fotit vše, co vidí. A pak chytrá dívka poslala obrázky různým příjemcům.

 

Zdroj: ukr.media

 

Emily ani nevěděla o žertu své dcery, dokud nedostala zprávu od kolegy. „Poděkovala“ jí za fotografii a po chvíli zavolala své matce a řekla: „Nevím, kde začít, ale právě jsem si uvědomila: nebyl to tvůj vtip. Pravděpodobně si jedno z tvých dětí hraje s tvým telefonem“. Dodala také, že obdržela fotografie kde je Emily zezadu a úplně nahá.

 

Zdroj: freepik.com

 

Šokovaná zprávou se Emily pokusila zjistit, jaké obrázky a kdo obdržel od svých kontaktů, ale dívka nastavila aplikaci tak, aby neukládala záznamy. Ukázalo se, že fotografie byly zaslány přátelům, bývalým i současným kolegům, muži, který byl do ní zamilovaný na univerzitě, a dokonce i jeho otci.

 

Schmitt pracuje pro realitní společnost ve vlastnictví jejího otce. Když žena následujícího dne přišla do práce, její otec ji hlasitě pozdravil: „Podívej! Naše místní hvězda přišla do práce!“.

 

Zdroj: ukr.media

 

Emily se chtěla otočit a odejít, byla připravena spálit se na místě, ale přinutila se pokračovat v práci, jako by se nic nestalo. A na konci pracovního dne se uklidnila natolik, že byla schopna vnímat celý tento příběh s fotografiemi jako nepodařený vtip.

„Naštěstí to byl Snapchat. To je hlavní pozitivní stránka. Nikdo nepořídil snímek obrazovky, fotka navždy zmizela. Je to malá útěcha poté, co mi jednu neděli ráno všichni viděli zadek,“ řekla žena ve svém mikroblogu.

 

Share