Manžel přiměl manželku, aby si vybrala mezi ním a záchranou psů: vybrala si psy

Co je štěstí? Pro Liz Haslam je štěstí v pomoci psům v nouzi, kteří jí dávají vděčnost a lásku.

Liz často říká, že své psy nevymění za nic na světě – doslova, za nic a za nikoho.

V rozhovoru pro Express Liz řekla, že potkala Mika a zamilovala se do něj, když jí bylo 16 let. A brzy po ukončení školy se z nich již stali manželé.

žena a pes/Zdroj: apost.com

Novomanželé se usadili v malém domku se dvěma ložnicemi v anglické vesnici Barnham, která se nachází v kraji Suffolk. Za 25 let manželství měli jedno dítě – Ollie.

Láska mezi Liz a Mike bohužel nemohla přežít všechny zkoušky, které padly na jejich hlavy. Jakmile to Mike nevydržel a rozhodl se s manželkou konfliktovat o velmi neobvyklých okolnostech jejich života. Musel být velmi překvapen tím, co se stalo poté.

Liz říká, že Mike jí poté dal ultimátum – „buď psy, nebo já.“ A dodává, že po tom dni už nikdy nemluvila se svým bývalým manželem.

žena a psy/Zdroj: apost.com

Důvod konfliktu? Liz se rozhodla využít přestěhování rodiny do vesnice za účelem zahájení nového podnikání. A ačkoli k němu přistupovala s takovou láskou, toto podnikání vůbec neslibovalo velký příjem.

Liz založila fond na pomoc bulteriérům v nesnázích. Nadace byla pojmenována Beds for Bullies. Manželovi se zdálo, že tráví příliš mnoho času prací se psy a ignoruje jejich vztah. Kromě toho věřil, že kvůli zdravotním problémům a problémům s chováním nebude většina jejich psů nikdy schopna najít nové majitele.

Liz říká, že Mike dobře věděl, co pro ni tato zvířata znamenají. Za 25 let manželství mu už mělo být jasné, že své oblíbené za nikoho nevymění.

psy/Zdroj: apost.com

Liz říká, že neobviňuje Mika z toho, že nemiluje psy stejně jako ona. Dodává, že po tomto ultimátu jim bylo jasné, že nyní jsou jejich cesty předurčeny k tomu, aby šly každý svou cestou. Rozvod byl tedy pro obě strany tím nejlepším řešením.

Liz se v současné době stará o 30 psů, z nichž mnohé vyžadují veterinární péči. Říká, že se nikdy předtím necítila tak šťastná.

Co si myslíte o Liz a její loajalitě k jejím mazlíčkům? Soucítíte s Mikem? Nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli – určitě se bude mnohým zdát zajímavý.

PSALI JSME: PES PŘINESL MAJITELŮM PYTEL NA ODPADKY, VE KTERÉM BYLA NOVOROZENÁ DÍVKA

PŘIPOMÍNÁME: PES ZAČNE TANČIT S RADOSTÍ POTÉ, CO ZJISTIL, ŽE PO ČTYŘECH LETECH V ÚTULKU BUDE MÍT SVŮJ DOMOV

Share