Manželé vypadají spíše jako otec a dcera, je mu 70 a jí je 38: Jak spolu žijí

Manželé s obrovským věkovým rozdílem 32 let jsou spolu šťastní, i když vypadají spíše jako otec a dcera. Veřejnost je odsuzuje. Jak vůbec spolu žijí?

Před čtyřmi lety potkal starý Tom mladou a krásnou Stacey.

Tom má svou vlastní velkou farmu a zcela náhodou si najal ženu. Jejím úkolem bylo starat se o zvířata a pomáhat s domácností. Ve večerních hodinách Tom a Stacey hodně mluvili o všem, zjistili, že mají mnoho společného.

Zdroj: clutch.ua

Zpočátku byly jejich pocity pouze přátelské, ale velmi rychle přerostly v něco víc. Tom zpočátku nechtěl chodit se Stacey, považoval ji za příliš mladou pro sebe. Koneckonců, mohl by být jejím otcem, a jejich věkový rozdíl je kolosální – až 32 let!

Stacey se však do Toma zamilovala, připadal jí velmi milý a starostlivý. A muž samozřejmě nemohl odolat kouzlu mladé ženy.

Tom a Stacey jsou spolu 4 roky. A v květnu 2019 se vzali. Nebylo to pro pár snadné. Veřejnost jejich vztah odsoudila, protože mají příliš velký věkový rozdíl.

Zdroj: metro.co.uk

Manželé však nevěnovali pozornost názoru ostatních.

Žijí spolu na Tomově farmě a chovají plazy, které muž někdy dává pro natáčení filmů. Stacey mu hodně pomáhá.

Zdroj: syl.ru

I když to samozřejmě nebylo snadné. Tom má bývalou manželku a dceru, která je o 10 let starší než Stacey. Zpočátku reagovali velmi negativně na to, že jejich bývalý manžel a otec si našel mladou milenku. Postupem času však uviděly, že Tom a Stacey jsou šťastní a zamilovaní.

Rodiče Stacey, kteří jsou o něco mladší než Tom, také zpočátku nepřijali výběr své dcery. Máma si myslela, že její dcera dělá chybu, že vdala se za staršího muže. Ale po setkání s Tomem si její matka uvědomila, že je to úžasný chlap.

Zdroj: clutch.ua

Tom a Stacy jsou spolu 24 hodin denně. Žijí spolu a pracují spolu. Aby nepokazili vztah, začali žít v oddělených ložnicích. Někdy spí spolu a někdy odděleně. Takže traví večery: mohou dlouho mluvit nebo odděleně sledovat filmy a číst knihy.

Zamilovaní manželé tvrdí, že nikdy v životě nebyli tak šťastní a že jsou velmi rádi, že se potkali.

PSALI JSME: PŘED 10 LETY SE 21LETÁ DÍVKA ZAMILOVALA DO 60LETÉHO RYBÁŘE: JAK DNES ŽIJÍ

PŘIPOMÍNÁME: MODELKA SE STALA MANŽELKOU 64LETÉHO MILIARDÁŘE, PO 3 LETECH UKÁZALA, JAK SE ZMĚNIL JEJICH ŽIVOT

Share