Nejsmutnější oslava narozenin: Nella Gottová se zůstala bez dárku

Jedna z dcer Karla Gotta Charlott, před měsícem oslavila své narozeniny. Její sestra Nella měla oslavu 28.května, která byla nejsmutnější, protože na ni nebyl její tatínek.

Zdroj: sip.denik.cz

Obě dívky měli první narozeniny bez svého tatínka, který jich miloval, a snažil se udělat všechno, aby byly šťastné. Dcery říkaly, že byl nejlepším otcem.

Zdroj: sip.denik.cz

V minulosti Karl Gott nebyl příkladným tatínkem, kvůli tomu se všechno snažil dohnat ve svém staří. Bohužel, legendární zpěvák nepřipravil děti na nejbolestivější věc, jeho odchod.

Zdroj: sip.denik.cz

Slavík přesně věděl, že má nějaké problémy se zdravím. Několikrát říkal, že ho mrzí, že své mladší dcery nejspíš k oltáři nedovede. “Přál bych si je vidět vyrůstat,” říkal legendární zpěvák.

Zdroj: sip.denik.cz

Bohužel Karl Gott zemřel od zákeřné leukémii 1 října 2019 roku. Byla to velká rána pro cely národ, ale nejvíce pro jeho manželku a dvě dcerky.

Zdroj: slavik-karel-gott.cz/

Zpěvák se během života snažil udělat všechno, aby jeho holčičky měli úžasnou budoucnost. Ale jeho odchod byl šokující pro celou rodinu. Jeho nejmladší dcera Nella ke svým narozeninám si přála jenom vidět svého tatínka zpět.

Zdroj: g.denik.cz

Dívka minuly týden měla první oslavu narozenin bez svého otce, a kvůli tomu byla velmi smutná. “Její jediné přání bylo, aby mohla svůj den oslavit s otcem. Věděla ale, že ji to bohužel nikdo nesplní,” uvedl slovensky web casprezeny.pluska.sk.

Zdroj: 1gr.cz

Ivana Gottová pro svou dceru zařídila dostatečné velkou oslavu s kamarádkami Nella. Vdova chtěla udělat všechno, aby dívka nebyla smutná na své narozeniny, ale ji se to nepodařilo.

Share