Michal Gulaší se stál otcem: Vlaďkou Erbová sice z té zprávy nevyla překvapená, ale moc příjemné to pro ní není

Michal Gulaši se s Vlaďkou Erbovou rozešel už loni v létě. Pak tento rozchod šokoval mnoho fanoušků hokejisty a modelky.

Michal Gulaši a Vlaďka Erbová/ Zdroj: facebook.com

Teď to vypadá, že od té doby uplynulo hodně času. Pro hokejistu modelka zůstal v minulosti, protože podle informací super.cz, před měsícem se Gulaší stal otcem.

V létě loňského roku na stránce v jejich sociální síti Instagram hokejista zveřejnil fotografii, kde je vidět, že jeho nová vyvolena je těhotná a přidal podpis „Love my love“.

Michal Gulaši a jeho nová láska/ Zdroj: facebook.com

Muži si pravděpodobně nevšimli vyčnívajícího břicha, protože pozornost byla na hrudi dívky.

Nyní už se Gulaši více než měsíc raduje z otcovství. Jak informoval web super.cz, hokejista dokázal udržet v tajnosti jak probíhalo těhotenství, a přesný den, kdy se stal otcem. Snad proto, aby novináři a fanoušci mladou maminku nerušili.

Michal Gulaši/ Zdroj: facebook.com

Modelka a bývalá partnerka hokejisty, Vlaďka Erbová se k této novince vyjádřila už v květnu pro extra.cz. Dívka o tom prý ví už dlouho. Že jí to všichni vyprávěli, aby náhodou tuto informaci neupustila.

Vlaďka Erbová/ Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU MAMINKU: VYPADAJÍ SKORO JAKO SESTRY A TEĎ JE POCHOPITELNÉ, PO KOM ZDĚDILA KRÁSU

PŘIPOMÍNÁME: RYTMUS A JASMINA ALAGIČ PŘEKVAPILI EXOTICKÝMI VÁNOČNÍMI DEKORACEMI: INSPIROVAL JE JEJICH MALÝ SYN SANEL

Share