Monika Bagárová ukázala fanouškům svou maminku: vypadají skoro jako sestry a teď je pochopitelné, po kom zdědila krásu

Zpěvačka Monika Bagárová je považována za jednu z nejkrásnějších zpěvaček České republiky. Nyní všem fanouškům bylo jasné, od koho zdědila přirozenou krásu.

Monika Bagárová/ Zdroj: YouTube

Na své stránce na sociální síti Instagram zpěvačka sdílela fotku maminky a blahopřála jí k pětačtyřicátým narozeninám. Na fotce, maminka Bagárové vypadá spíš jako její sestra.

Monika se stala populární, když vyhrála první SuperStar show. Tehdy ji rodina velmi podporovala. A pro samotnou zpěvačku byla její rodina vždy na prvním místě. S rodiči a sestrou měla vždy dobrý vztah.

Monika Bagárová/ Zdroj: casprezeny.pluska.sk

Po narození dcery se zpěvaččina rodina začala častěji objevovat na sociálních sítích. Zvláště nyní kvůli pandemii existuje možnost trávit více času s rodinou.

Maminka Monika měla včera narozeniny. Zpěvačka poblahopřála mamince na stránce na své sociální síti Instagram a pod fotkou, na které maminka drží Ruminku v náručí, sepsala velmi dojemná popis:

„Maminko moje ty moc dobře vis, co pro mě znamenáš. Krásné 45 narozeniny ! Hlavně zdravicko ♥️“

Fotografie okamžitě získala velké množství lajků a příjemných komentářů. Fanoušci psali, že je nyní jasné, od koho dostala krásu, že její maminka vypadá podstatně mladší. A skutečně, zpěvaččina maminka vypadá fantasticky.

Monika Bagárová s rodinou/ Zdroj: koktail.pravda.sk

PSALI JSME: RYTMUS A JASMINA ALAGIČ PŘEKVAPILI EXOTICKÝMI VÁNOČNÍMI DEKORACEMI: INSPIROVAL JE JEJICH MALÝ SYN SANEL

PŘIPOMÍNÁME: JAN KRAUS PROZRADIL, JAK SE MU ZMĚNIL ŽIVOT S MANŽELKOU IVANOU CHÝLKOVOU BĚHEM PANDEMIE: PUSTILA SE DO PRÁCE, KTEROU NIKDY DĚLAT NECHTĚLA

Share