Rytmus a Jasmina Alagič překvapili exotickými vánočními dekoracemi: inspiroval je jejich malý syn Sanel

Nedávno rapper Rytmus a jeho partnerka Jasmina Alagič ukázali pokoj svého syna Sanela a nyní se pustili do prezentace vánočního zdobení v domě. Na stole stojí velký věnec, nad krbem jsou zatím prázdné vánoční punčochy a obývák okupovala zlatí gorila s parohy.

Jasmina Alagič a Rytmus / Zdroj: youtube.com

Během oslav Mikuláše si Rytmus nasadil klobouk a vzal na sebe tradiční roucho. Doplnil to plnovousem a bílými tenisky.

Malý Sanel byl tímto převlekem otce překvapen a nic netušil. Tuto událost natočila Jasmina Alagič a rovnou předvedla i vánoční zdobení.

Mikuláš / Zdroj: instagram.com

Letos se rodina rozhodla pro velkou zlatou gorilu, která má na hlavě sobí parohy. Nad krbem jsou punčochy, které se brzy naplní dárky. Dekoraci domu doplňuje obrovský adventní věnec a v předsíni můžete vidět pohyblivého Santu.

Roční Sanel se podle rodičů rád převléká za opičáka, a proto se rodina rozhodla oslavit Vánoce v exotickém duchu. Pokoj chlapečka už také připomíná prales a Jasmina s humorem řekla, že už neví co je tam plyšové, a co živé.

PSALI JSME: JAN KRAUS PROZRADIL, JAK SE MU ZMĚNIL ŽIVOT S MANŽELKOU IVANOU CHÝLKOVOU BĚHEM PANDEMIE: PUSTILA SE DO PRÁCE, KTEROU NIKDY DĚLAT NECHTĚLA

PŘIPOMÍNÁME: MICHAL DAVID PROZRADIL, ŽE JE TEĎ JAKO V PŘEDČASNÉM DŮCHODU: HITMAKER TEĎ SE CÍTÍ UNAVENÝ, TAKŽE POTŘEBUJE ODPOČINEK

Share