Mladá dívka se cítila špatně a najednou omdlela: když se probudila, přinesli jí novorozené dítě

Mladá dívka z ostré bolesti najednou omdlela, a když se probudila, přinesli jí novorozené dítě.

Zdroj: kenguru.plus

Pro ni se tato událost ukázala jako úžasná, protože ani netušila, že bude matkou.

Angličanka Holly Henton z Leicesteru se nevšimla na svém těle žádné změny. Ano, přibrala pár kilogramů, ale podle ní se to projevilo jen tím, že se její stehna trochu zaoblila. V životě 23leté dívky se nestalo nic mimořádnějšího: celý den pracovala v kavárně a večery trávila doma se svou matkou.

Zdroj: kenguru.plus

Ale všechno se jednoho dne změnilo. Holly byla poslední, kdo odcházel z práce. Náhle dívka pocítila silnou bolest v břiše, která nezmizela, dokud nedorazila domů.

Tam ji potkala ustaraná matka a dostala lék proti bolesti. Ale ráno Holly sotva vstala z postele a omdlela. Její příbuzní okamžitě zavolali sanitku.

Zdroj: kenguru.plus

Už v nemocnici bylo vyděšeným rodičům řečeno, že dívka bude nejprve vyšetřena gynekologem. To nebylo překvapující, protože oba věřili, že Holly onemocněla kvůli nástupu kritických dnů (které dříve měla bez prodlení). Ale to, co jim řekl lékař, je šokovalo.

Dívka byla těhotná v 41. týdnu a před týdnem musela porodit. Proto museli lékaři udělat Holly nouzový císařský řez.

Zdroj: kenguru.plus

Narodilo se zdravé dítě Theo. Pro mladou matku to byl šok: netušila, že je těhotná, i když od rozchodu se svým přítelem uplynulo více než sedm měsíců.

„Čas v nemocnici pro mě plynul jako mlha, ani jsem se necítil skutečnou. Pamatuji si jen chvění v mém těle a pocit, že znovu ztrácím vědomí. Uvědomila jsem si, co se stalo, až když předali dítě mé matce. Začala jsem plakat a řekla jsem, že na to nejsem připravena, že nechci být svobodnou matkou, že to nezvládnu.“

O několik týdnů později však dívka s podporou matky a přátel začala cítit zvláštní spojení se svým mladým synem. Holly se obrátila na Theova otce, aby mu řekla, že ten má syna, a nyní je pár v neustálé komunikaci a dělá vše pro to, aby kluk pocítil lásku obou rodičů.

Zdroj: kenguru.plus

Nyní si Holly nedokáže představit život bez svého dítěte, ale neustále se obává, protože nevedla zdravý životní styl.

„Jelikož jsem vůbec netušila, že nosím dítě, mohla jsem o víkendech chodit s kamarády do baru, kde jsem pila alkohol a kouřila cigarety. V práci jsem pila neuvěřitelné množství kávy, protože jsem barista. Chodím neustále k Theovu pediatrovi a on říká, že chlapec je naprosto zdravý. Ale stále si vyčítám, že jsem se svým zdravím nedbala.“

Zdroj: kenguru.plus

Theovo narození změnilo život mladé Holly k lepšímu.

Share