Mladý muž ani nečekal, že se jeden z jeho výletů do přírody přemění na záchrannou operaci

Tom rád cestuje do divokých míst daleko od lidí a odpočívá v přírodě. Muž ale ani nečekal, že se jeden z jeho výletů přemění na záchrannou operaci.

Zdroj: pxhere.com

Když šel lesní cestičkou se svými přáteli, všiml si v keřích nějakého hnutí. Po několika sekundách odtud vylézla velká fena. Byla velmi hubená, vyděšená a navíc měla malá štěňátka. Zdá se, že zvíře bylo hozeno lidmi na tomto opuštěném místě a ponecháno svému osudu.

Zdroj: lemurov.net

Zpočátku se pes choval opatrně a nechtěl se k lidem přiblížovat. Ale pak se zklidnila a dokonce nechala vzít svá štěňata do náručí. Tom se smiloval nad psí rodinou a vzal je s sebou do města.

Zdroj: wlns.com

Doma muž ihned zajistil novým obyvatelům utulný koutek. Podložil koberečky, na ně umistil štěňata, a jejich matka se položila vedle nich.

Zdroj: wallbox.ru

Tom pojmenoval svého nového mazlíčka Ruby a začal se o ni a štěňata starat. Po chvíli si fena zvykla na Toma a rychle se s ním skamarádila. A ukázalo se, že je slušná, prátelská a velmi hravá.

Zdroj: lemurov.net

Po chvíli štěňata vyrostla a Tom pro ně začal hledat nové majitele. Šedavý Jacky si našel nový domov v susedním městě, zrzavo bílou Kirby si vzala jedna krásná slečna a zrzavý chlapec Tito zůstal se sousedy Toma. Ruby se stala plnohodnotným členem rodiny Toma, který ji miloval z celého srdce.

Zdroj: lemurov.net

Share