Moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová na nějakou dobu zmizí z obrazovek: Má pozitivní test na covid-19

Eva Perkausová dostala pozitivní test na koronavirus a je nyní doma na samoizolací. Její kolega Roman Šebrle se také v nejbližší době na obrazovce neobjeví.

Zdroj: idnes.cz

Moderátorka se začala cítit špatně. Myslela si, že je to nachlazení nebo únava a že si doma odpočine, vyspí se a všechno přejde.

Nakonec ale udělala test na koronavir a vlastně ho měla pozitivní. Nyní sexy blondýnka sedí doma se svým partnerem Ivanem Heckem, aby nenakazili filmový štáb.

Zdroj: blesk.cz

Podle Blesku, Eva se cítila, jako by právě onemocněla. Během několika hodin se ji zvedla teplota. Moderátorka, aniž by věděla, že má koronavir, se léčila jako obvykle – horkým čajem a tabletami.

Zdroj: instagram.com

I když má pozitivní výsledek testu na koronavir, Roman Šebrle bude moci vést program.

U něj byly zjištěny protilátky a v televizi velmi vážně dbají na bezpečnost a hygienu. Zatímco jeho kolega je v karanténě, v televizích se objeví společně s Markétou Fialovou.

Zdroj: facebook.com

Mluvčí kanálu Martin Šnýdr řekl, že televize se k bezpečnosti staví velmi zodpovědně.

Roušku můžou sundat pouze moderátoři a pouze při natáčení přenosu. V prostorách studia jsou jen ti, kteří jsou pro natáčení potřební. Takže ostatním zaměstnancům nic nehrozí.

Zdroj: mediator1.upmedia.cz

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ A TIMO TOLKKI JSOU OPĚT SPOLU: STÁTNÍ BYT BY BYL VELKOU POMOCÍ PRO MANŽELE

PŘIPOMÍNÁMA: „NEMŮŽU SPÁT, PROTOŽE NÁS ČEKÁ VELKÝ DEN“: LEOŠ MAREŠ VYUŽIL SVŮJ ÚČET NA INSTAGRAMU NEJEN PRO SEBE A ZAPOJIL SE DO SBÍRKY, ABY POMOHL POTŘEBNÝM

Share