„Nemůžu spát, protože nás čeká velký den“: Leoš Mareš využil svůj účet na Instagramu nejen pro sebe a zapojil se do sbírky, aby pomohl potřebným

Leoš Mareš má na Instagramu více než 1 milion folowerů a díky tomu si může vydělávat velké částky. Patří tak k nejpopulárnějším českým blogerům na této sociální síti.

Zdroj: Youtube

Teď ale svou popularitu využil k dobré věci. Zapojil se do sbírky, která má za cíl pomoct válečným veteránům. Najednou dokázal vybrat krásnou sumu peněz.

„Nemůžu spát, protože nás čeká velký den. Je den válečných veteránů,“ prohlásil ve stories moderátor.

Zdroj: Youtube

Na Instagramu Mareš dodal, že by chtěl v tento symbolický den vybrat 11 111 111 korun. Poté sdílel 11 příběhů lidí, kterým sbírka má pomoct a řekl, že k těmto příběhům není potřeba nic dodávat.

Moderátor se do dobré věci pustil ihned ráno během vysílání na Evropě 2. Zapojil do toho i další slavné osobnost, jako například hokejistu Jaromíra Jágra.

Dokázali tak vydražit i kytaru Richarda Krajča za 1 milion korun. Nakonec Leoš Mareš vyzval lidí, aby pomáhali nejen válečným veteránům, ale i zraněným záchranářů, hasičům a policistům, kteří za nás slouží.

Zdroj: Instagram

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ A TĚHOTNÁ LUCINKA: ZPĚVÁK SE TEĎ PŘIZNAL, ŽE V DEVÁTÉM MĚSÍCI MUSÍ S LUCINKOU ŘEŠIT KOMPLIKACE

PŘIPOMÍNÁME: „JE CELÝ PEPA“: JOZEFU PIZINGEROVI MLADŠÍMU JE UŽ MĚSÍC. MAMINKA UKÁZALA FOTKU SYNA A JE NA NĚJ PYŠNÁ

Share