Moje padesátiletá teta porodila dítě od dvacetiletého muže

Mám tetu, které je už 50 let. Měla tři manžele. Z toho posledního může, který zemřel dostala dva byty.

Moje teta je dostatečně vzdělaná, vypadá dobře, chodí na tvarování a neustále dělá injekce krásy. Pokud člověk neví její skutečný věku, tak je možné ji přijmout za třicetiletou holku.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Teta z povolání je designérka. Ona je fascinována moderním uměním. Proč neměla děti? Sama to nevěděla!

Jeden ze svých bytů ona pronajala uzbecké brigádě. Byl mezi nimi i velmi sympatický Rustam, kterému jen přednedávnem se splnilo dvacet let.

Ilustrační foto
Zdroj: rg.ru

Doma měl mladou ženu a dítě. Rustam byl vysoký a velmi pěkně složený, velmi dobře mluvil rusky a pěkně se oblékal.

Bylo jasné proč se tetě chlapec velmi líbil. Ona ho začala zvát k sobě, nejprve že potřebuje doma něco opravit, potom ho začala zvát někam do restaurace.

Ilustrační foto
Zdroj: vk.com

Kdo ví, třeba se mu stýskalo po ženské pozornosti. Každopádně jim spolu bylo dobře. Jejich spojení nakonec přineslo určitý výsledek. Teta otěhotněla.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Všichni jí říkali, ať si nevymýšlí a jde na potrat. Jen moje matka podporovala sestru. Claudia mávla na všechny ruce a porodila malého blonďatého chlapce.

Ilustrační foto
Zdroj: pampers.com

Saša byl kopií své matky a od uzbeckého otce nic nezdědil. Maminka už je v důchodu, neustále pomáhala Clavě se Sašenkou. Vnoučata se ještě nedočkala, a tak ji synovec těšil.

Rustam si vydělal peníze a odjel domu. S Claudií neztrácí kontakt, dopisuji se v messengerech, často prosí o fotky syna. Teď je jí padesát a za dvacet let bude jejímu synovi dvacet a jí sedmdesát… ale zdá se, že Claudii to vůbec nevadí.

Ilustrační foto
Zdroj: freepic.com

PSALI JSME: MŮJ MUŽ SI NAŠEL JINOU A JÁ, TĚHOTNÁ: POTÉ, CO MNĚ VYHODIL Z JEHO BYTU VŠECHNO SKONČILO

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ MERYEM UZERLIOVÁ RADIKÁLNĚ SI ZMĚNILA IMAGE: HVĚZDA SERIÁLU „VELKOLEPÉ STOLETÍ“ SE NEBOJÍ EXPERIMENTOVAT S ODVÁŽNÝMI OUTFITY

Share