Můj muž si našel jinou a já, těhotná: Poté, co mně vyhodil z jeho bytu všechno skončilo

Noc. Jsem těhotná, na letišti s obrovskými kufry, které čekají na odbavení na můj let do Francie. Žádost o vízum trvalo celý měsíc, opět mi moje sestra pomohla s penězi.

 

Zdroj: youtube.com

 

Ve mně zuří strašný strach a vzrušení: jak budu žít v cizí zemi, aniž bych úplně znala jazyk? Jak vydělám peníze? Moje sestra mi samozřejmě pomůže, ale v budoucnu se budu muset se vším vyrovnat sama.

Moje myšlenky byly přerušeny začátkem registrace. Všechno mě zneklidňovalo, velmi jsem se obávala, že by moje nenarozená dcera mohla v takovém tlaku trpět, ale naštěstí nic se jí nestalo.

Tady je můj příběh

Malé uvedení do pozadí. Můj manžel šel na služební cestu a našel tam jinou ženu. Napsal mi SMS: „Promiň, ale musíš opustit můj byt.“

 

Zdroj: youtube.com

 

Dlouho jsem vyprávěla, jak jsem já, těhotná s ním, prožila tuto tragédii, ale již jsem setřela slzy zášti, rozhodla jsem se žít „pro sebe“.

Mám sestru ve Francii, dohodli jsme se spolu s ní, že u ní budu nějakou dobu žít, a pak se podívám po něčem, ale až se můj život zlepší.

Podívala jsem se z okna: opravdu odcházím? Nemohla jsem uvěřit tomu, co se děje, zahřívala mě jen myšlenka na bezprostřední setkání s mojí nenarozenou dcerou.

 

Zdroj: freepik.com

 

Přijela jsem do Francie. Moje sestra mě potkala na letišti. Byla jsem neuvěřitelně šťastná, že jsem se s ní viděla. Nasedli jsme do jejího auta a jeli k ní domu. Uplynuly dny a týdny. Bydlela jsem v domě své sestry a jejího manžela, mezitím mě učila francouzštinu a já jsem jí učila mluvit anglicky, což dokonale znám.

Ráno. Snídaně s mojí sestrou.

Ale něco nebylo v pořádku a najednou – Kontrakce! Porod by měl začít až po dvou týdnech! Bude se moje dcera moci narodit zdravá?

Probudila jsem se ve světlé, čisté místnosti. Bylo to nemocniční oddělení a poblíž seděl milý muž v bílém plášti, porodník. Mluvil se mnou láskyplně a já jsem se dozvěděla, že mě sem přivedl manžel mé sestry, s mojí dcerou je všechno v pořádku a je čas se přesunout na porod. Jaká úleva, všechno je v pořádku! Ale ještě nebyl čas se radovat. Spousta lékařů. Boj! Křičela jsem bolestí, protože je to poprvé, co jsem zažila také utrpení.

 

Zdroj: freepik.com

 

Moje dcera! Tak malá a zlatá! Konečně je se mnou, můžu ji obejmout, políbit a uklidnit. Moje štěstí, moje jiskra naděje, zvládneme všechno, slibuji …

Strávila jsem týden v nemocnici. Nakrmila jsem a ošetřila své dítě. Tak velké modré oči a chvění světla na malé hlavě nás přiměly zapomenout na minulost a vstoupit do nového života.

 

Zdroj: freepik.com

 

Mezitím každý den na oddělení přicházel stejný porodník, moje dcera ho fascinovala a pomáhal nám jak jen mohl. Mluvil výborně anglicky a já jsem mu řekla, jak jsem se sem dostala. Byl z mého příběhu šokován a nabídl mi pomoc – mohla jsem žít v bytě, který si pronajímá. Samozřejmě jsem souhlasila, protože jsem neměla co dělat, nemohla jsem už svou sestru napínat a ten muž byl zase neuvěřitelně okouzlující a laskavý, přistihla jsem se, jak si myslím, že ho mám také ráda.

Následujícího dne jsme šli do jeho bytu. Ukázalo se také že on, stejně jako já, byl zrazen milovanou osobou. Možná právě díky tomu jsme byli tak blízko. Uplynul rok. Moje dcera vyrostla a neustálá péče o ni mi přinesla jen radost. Doktor nás navštěvoval téměř každý den a já jsem si uvědomila, že tento muž pro mě udělal mnohem víc než můj bývalý manžel.

 

Zdroj: freepik.com

 

Asi jsem se do něj zamilovala

Postaral se o mě a moje dítě, bez něj bych byla prostě ztracena. Jeho pocity byly vzájemné a jednoho dne nazval moji dceru svou! Chtěl a byl připraven přijmout mě a mé dítě, nezáleželo mu na tom, že dítě není od něj. Řekl, že nikdy nepotkal takové krásné ženy a rozkošné děti.

 

Zdroj: freepik.com

 

Byla jsem nesmírně vděčná svému nyní milovanému muži, to byl nejlepší dar osudu v celém mém životě. Nyní žijeme společně. Moje dcera má již 5 let, říká mému muži tátovi. Nosím krásný prsten na prostředním prstu a našeho syna pod srdcem.

Jsem nesmírně šťastná, že nám osud dal šanci být znovu šťastní.

 

Věřte mi, toto není fiktivní příběh, je to skutečný příběh z mého života, prostě nemusíte fňukat, ale jednat.

 

Zdroj: freepik.com

 

PSALI JSME: „JEHO REPUTACE BYLA BEZVADNÁ“: OPRAVA MOBILU PO MANŽELOVI ODHALILA ŽENĚ NEPŘÍJEMNÉ TAJEMSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: „DCERA ZAPNULA SVOU PÍSEŇ OTCI A OČEKÁVALA OD NĚJ KOMPLIMENTY“: TAKOVOU REAKCI NEČEKALA

 

Share