Monami Frost: Jak vypadá nejvíce vytetovaná modelka na světě

Tetování těla vstoupilo do našich životů důkladně a masivně. Je zřejmé, že brzy přijde doba, kdy se člověk bez tetování na těle bude se zdát jako mimozemšťan.

Nezbývá, než doufat, že dospělí budou mít dostatek rozumu, aby tetování nedělali na jemné kůži dětí.

Zdroj: bomba.co

Dívky se v tomto ohledu, jak je tomu nyní, se snaží držet krok se silnou polovinou společnosti a někteří dokonce uspěli, více než jejich partneři.

Zdroj: bomba.co

Lotyšská modelka Monami Frost, žije s manželem a dvěma dětmi v anglickém Liverpoolu. Dívce se podařilo se proslavit na celý internet, díky svým tetováním, i když mnozí nechápou proč bylo nutné „zalamovávat“ svou skvělou postavu?

Zdroj: bomba.co

Monami má více než 1,5 milionu fanoušku na Instagramu, západní veřejnost zná její jméno poměrně dobře a sleduje inovace na jejim těle. Dívka je velmi populární mezi světovými mistři tetování a má největší počet tetovaní na svém velmi štíhlé a pěkném těle.

Zdroj: bomba.co

Poprvé se Monami rozhodla pro tetování, když jí bylo pouhých 14 let. V patnácti letech otěhotněla, narození dcery spojilo mladý zamilovaný pár a od té doby jsou spolu.

Zdroj: bomba.co

V pětadvaceti letech ona měla už celé tělo pokryté tetováními, ale ani to ji nezastavilo. Staré tetování se neustále podrobuje úpravám. Kromě toho rodina ráda chodí na slunce, což může zhoršit kvalitu výkresů, takže jsou často aktualizovány.

Zdroj: bomba.co

Manžel Monami, Rob, také nestojí mimo zálibu manžela. Je považován za jednoho z nejlépe placených a profesionálních mistrů tetování na světě.

Zdroj: bomba.co

Na jeho těle se také objevují barevné kresby, jejichž význam je znám pouze něj a pro jeho ženu.

Na jedné z fotografií matka a její desetiletá dcera pózují společně a dítě se také chlubí tetováním, opravdu se chce věřit, že to není skutečně tetování ale jen kresba.

Zdroj: bomba.co

PSALI JSME: LABRADOR POŘÁD ŠTĚKAL NA CHŮVU, ALE RODINA S NÍ BYLA SPOKOJENÁ. POUZE ZÁZNAM Z DIKTAFONU UKÁZAL, ŽE PES MĚL PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: PÁR TAJIL TĚHOTENSTVÍ A POTÉ SE OBJEVIL V RODINNÉM DOMĚ S NOVOROZENCEM: RODINA BYLA OHROMENÁ

Share