Monika Bagárová těší fanoušky fotkami roztomile dcery: Malá Rumi se velmi podobá otci

Velmi milá dcerka Moniky Bagárová má tak hezkou tvář, že nenechává lhostejným ani ty nejtvrdší lidi.

Zdroj: facebook.com

Monika velmi často sdílí s fanoušky na svém Instagram snímky půvabné dcery. Všichni říkají, že je to nejmilejší dítě. To je pro Čechy velmi neobvyklé, protože nikdy nezažili sympatie k jiným národnostem. Ale to opět dokazuje, že existují výjimky z jakýchkoli pravidel a situací.

Zdroj: facebook.com

Otec holčičky Ruminky je uzbecko-český bojovník UFC, který v ringu vyniká brutalitou. Ale jakmile opouští ring, stane se nejmilejším a nejpozornějším otcem.

Mahmúd šíleně miluje dceru a prozradil, co zdědila od něj malá Rumina. Holčička od otce dostala rysy obličeje, dobrou chuť k jídlu a lásku ke spánku.

Zdroj: instagram.com

Mahmoud říkal, že rád spí, ale nemá vlastně dost času, na to aby se vyspal. A například od své hvězdné matky Rumi dostala hlas, to je vlastně nejvíce slyšet, když malá pláče.

Zdroj: instagram.com

Před časem Mahmúd poskytl rozhovor pro eXtra.cz, kde mluvil o tom, jak se cítí v roli otce.

„Otcovství si neskutečně užívám. Každý frajer tohle musí zažít. Je to neuvěřitelný pocit. Když je dítě ještě v břiše, tak to moc nechápeš. Ale když ho máš už doma a pak na rukách, začíná brečet, vnímá tě, jsou to neuvěřitelné zážitky,“

Zdroj: facebook.com

Rodina je nyní rozdělená. Všichni členové rodiny mají pozitivní test na covid-19. Otec je za oceánem a čeká, až se bude moci vrátit domu, aby mohl obejmout své milované děvčata.

PSALI JSME: BELOHORCOVÁ PRODÁVÁ LUXUSNÍ VILU ZA OCEÁNEM ZA VÍCE NEŽ 55 MILIONŮ KORUN: DŮM V USA JE CELKOVĚ PŘESTAVĚNÝ

PŘIPOMÍNAME: IVAN BARTOŠ SE PUSTIL NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH DO ANDREJE BABIŠ: PŘEDSEDA PIRÁTSKÉ STRANY ZKRITIZOVAL PŘEDSEDU VLÁDY A PROHLÁSIL, ŽE SE ZA NĚJ STYDÍ

Share