Muž chtěl zařídit překvapení pro svou vyvolenou: Nakonec ji našel s jiným, ale neudělal scénu, a jeho plán pomsty byl dokonalý

Muž se přiznal, jak se jeho přítel pomstil dívce za zradu, a tato cesta mstitele je dokonalým příkladem jídla podávaného za studena. Když se muž dozvěděl, že mu jeho přítelkyně byla nevěrná, neudělal ale scénu, nýbrž ji prostě připravil o auto. Pomsta nechala zrádnou přítelkyni v dluzích a to takových, jaké rozhodně brzy nepokryje.

 

Zdroj: mysekret.ru

 

Muž sdílel dramatický příběh rozchodu svého přítele Jacka se svou přítelkyní Jill. Má všechno: lásku, zradu, podvod, pomstu a dokonce i malé detektivní vyšetřování.

Jack a Jill spolu chodili pět let a rok před rozchodem dívka přišla o práci. Peníze se staly problémem, takže za zapůjčené auto neměla ako platit.

 

Zdroj: freepik.com

 

Jako rytíř v lesklé zbroji přišel na pomoc Jack: převzal nejen splátky auta, ale také výdaje své přítelkyně na pohonné hmoty, pojištění a mýtné.

Muž neměl žádné problémy s prací, dostával dobrý plat, takže se staral o svou milovanou, dokud nezískala novou práci. Dívka se však rozhodla, že s tím nebude spěchat.

Uplynul rok a Jill byla stále nezaměstnaná. Ale ne kvůli odmítání zaměstnavatelů: ona byla líná a celý den strávila doma, zatímco Jack byl v práci.

 

Zdroj: freepik.com

 

Chlap nebyl pobouřen a stejně pomáhal své milované, dokud se nedozvěděl její tajemství. Jednoho dne Jack opustil práci dříve a rozhodl se Jill překvapit tím, že se náhle objevil v jejím domě.

Když se muž blížil k domu své milované, všiml si na příjezdové cestě auto někoho jiného. Jack, jako skutečný špión, opustil auto na ulici, plížil se blíž k domu a oknem se podíval dovnitř. To, co viděl, ho neutěšilo: přítelkyně trávila čas s jiným mužem.

Zdroj: freepik.com

 

Jack byl naštvaný, ale nepronikl do domu a nekřičel. Večer, když byl doma šel na sociální síť, aby provedl malé vyšetřování. Trochu se rozhrabal a zjistil, kdo je ten chlap na Facebooku. Zjistil také, že její poměr s ním trval šest měsíců.

Když chlap zjistil, jak dlouho ho vedla za nos, naštval se. Rozhodl se pomstít své milované, a proto mu stačil jediný hovor do banky. Všechny splátky půjčky pro Jillino auto byly automaticky odečteny z jeho účtu. A protože auto bylo oficiálně vydáno na dívku, mohl Jake snadno změnit splátky na bankovní účet přítelkyně.

 

Zdroj: freepik.com

 

Peníze na auto se vždy odčítali z účtu na konci měsíce, takže Jack musel chvíli předstírat, že je všechno v pořádku. Ale netrvalo to dlouho.

Jakmile měsíc skončil, Jill si triku všimla: když se pokusila zaplatit kartou za nákupy v obchodě, zjistila, že na jejím účtu není dost peněz. Dívka zavolala do banky, aby zjistila důvod, a s překvapením zjistila, že vyčerpala úvěrový limit, protože jí byly odepsány splátky úvěru.

Poté Jill vytočila číslo svého přítele a zeptala se, proč se nyní platby provádějí z jejího účtu. A Jack si konečně mohl naplno užít pomstu. „Protože jsi mě zradila a já nechci platit za auto mé bývalé přítelkyně,“ odpověděl a zavěsil.

 

Zdroj: freepik.com

 

Naštvaná dívka dokonce na bývalého přítele podala žalobu, aby ho donutila za auto dál platit. Ale nefungovalo to: auto bylo vydáno jí, a Jack za něj nebyl oficiálně odpovědný.

Poté se Jilliny záležitosti zhoršily: nemohla používat auto, protože neměla peníze na zaplacení pojištění a mýtného. Také neplatila splátky úvěru, takže jí po určitém čase bylo auto odebráno. Ale její dobrodružství tím nekončí.

Kvůli Jackově pomstě zůstala Jill v dluzích a aby vyplatila banku, musela sehnat špatně placenou práci, do které nyní nastoupí po příjezdu v autobusu.

 

Zdroj: freepik.com

 

Lidé v komentářích si byli jisti, že muž odvedl dobrou práci.

 

„Dobrý příběh o pomstě.“

„Práce je hotová. Jednoduchá a efektivní.“

 

Ačkoli si někteří komentátoři nejsou jisti, zda pomsta byla dost rychlá:

 

„Dobře, jen s ní zůstal měsíc poté, co se dozvěděl, že ho zradila, to je nesmysl.“

Ale navzdory tomu umožnil příběh Jacka a Jill lidem udělat důležitý závěr.

 

„Proto bys neměl zradit.“

Share