Muž navštívil osiřelou medvědice, kterou choval odmalička: Její reakce je drahocenná

Neviděli se navzájem už několik let, ale medvěd nezapomněl na svého spasitele.

Medvěd Sonya ztratil matku v raném dětství a většinu svého života strávil v centru pro osiřelá divoká zvířata v americkém městě Otisville. Během prvních měsíců jejího života se o ni staral zaměstnanec jménem Jonathan. Krmil medvěda, staral se o ni a hrál si s ní.

Zdroj: facebook.com

Roky uběhly a Jonathan, který už dávno odešel ze střediska, se rozhodl odchovance navštívit. Překvapivě ani po několika letech Sonya nezapomněla na člověka, který nahradil její matku.

Zdroj: facebook.com

Video, které zasáhlo sociální sítě, zachytilo Jonathanovo setkání se svým odchovancem. Medvěd muže okamžitě poznal. Jakmile uslyšela jeho hlas, spěchala, aby ho objala, a dokonce mu umožnila pohladit jí bříško – a to je nejvyšší známka důvěry divokého zvířete.

Zdroj: goodhouse.ru

Sonya také nezapomněla na hru, kterou si s ní Jonathan hrál v dětství. Táhl její přední tlapky a medvěd se na ní převalil. Nyní, když Sonya vyrostla úplně, stala se trochu nemotorná, ale nevzdala se své oblíbené hry a byla šťastná, že s Jonathanem si zablbla.

Zdroj: facebook.com

Sonya bohužel stráví celý svůj život v centru.

Není vůbec přizpůsobena životu ve volné přírodě, nemůže samostatně získat jídlo a spolupůsobit s jinými zvířaty. Ale i zde, v uzavřeném prostoru, má Sonya důvody k radosti a setkání s drahým přítelem je jedním z nich.

Share