Muž přinesl do domu toulavého kocoura a druhý den ráno ho rychle odnesl zpět do lesa

Muž našel kotě bez domova a rozhodl se adoptovat si ho, ale následujícího rána ho naléhavě odnesl do lesa.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube

Známe mnoho příběhů, když lidé vyzvedli na ulici zatoulaná koťata nebo štěňata, a takovým způsobem poskytli zvířatům nový lepší domov.

Ilustrační foto. Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Tento skutečně neobvyklý příběh sdílel na svém Facebooku Ivan. Muž už byl v důchodu. Jeho manželka zemřela před několika lety a jeho děti a vnoučata vyrostla a žila ve městě.

Příbuzní sice navštěvovali Ivana, ale kvůli práci, nemohli s ním trávit svůj veškerý čas. Takže muž už dávno přemýšlel o tom, aby si koupil kočky, která ho bude každý den těšit a nemusel dlouho čekat.

Ilustrační foto. Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Jednoho letního dne šel Ivan do lesa na houby, ale místo koše s houbami přinesl domů kotě, které našel pod stromem.

Malé kotě sedělo naprosto samo. Muž, který ho viděl, byl velmi překvapen, protože nedávno přemýšlel o tom, kde by si mohl pořídit kočku. Ivan bez váhání vzal kotě a přinesl ho domů.

Ilustrační foto. Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Doma Ivan okamžitě nalil mléko do talíře a nakrmil kocoura. Muž byl velmi šťastný a sdílel svou zprávu se svým sousedem. Když se večer soused přišel podívat na nového člena domácnosti, musel majitele kocoura zklamat.

Ukázalo se, že Ivan si domů nepřinesl kocoura, ale opravdového rysa! Byl to malý rys. Muž nepoznal divokou kočku a byl velmi zklamaný, když se dozvěděl pravdu.

Ilustrační foto. Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Soused jako zkušený lesník doporučil, aby muž kotě naléhavě odnesl na stejné místo, kde bylo původně nalezeno. Možná ho hledá matka rys. A aby byl muž klidnější, soused se dobrovolně šel do lesa s ním.

Brzy ráno šli přátelé s kocourem do lesa. Našli ten strom, pod kterým rys seděl a nechali vedle něj klobásu a talíř s vodou a pak šli domů.

Ilustrační foto. Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Ivan si stále pamatuje tento neobvyklý příběh a malého rysa.

Muž opravdu doufá, že rys našel jeho matku a už se nikdy neztratil.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ VÁMI PYTLÍK OTEVŘE VÁM CESTU K UZNÁNÍ A BOHATSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: HUBENÝ OVČÁK SE POTULOVAL PO ULICI A POTŘEBOVAL POMOC, KDYŽ HO DOBROVOLNÍCI UVIDĚLI, NEDOKÁZALI ZADRŽET SLZY

Share