Předpokládaná doba přežití byla 3 roky: jaký je osud muže, který váží 20 kg, a jeho milenky

Příběh této neuvěřitelné lásky začal díky internetu. Grigory a Anna se setkali na stránkách pro lidi se zdravotním postižením

Zdroj: lemurov.net

Dívka pochopila, že její partner byl nemocný, ale ani si neuvědomovala čím je nemocný a do jaké míry. Tato skutečnost však nepřekážela jejich komunikaci, která pak plynule přetékla ve flirtování a bylo jasné, že sympatie je vzájemná.

Zdroj: lemurov.net

Když se poprvé setkali, Anna a Gregory byli z toho dost nerzozní, dlouho se na sebe dívali a hodně mluvili.

Gregory je tělesně postížen od dětství. Plně vyvinutou má pouze hlavu, celé jeho tělo je podstatně zdeformované. I zkušení lékaři jsou překvapeni, jak ten chlap žil dodnes, protože délka života s touto diagnózou je průměrně 3 roky. Ale neuvěřitelné úsilí chlapovy matky přineslo plody.

Zdroj: lemurov.net

V roce 2013 se pár dostal na populární televizní show, kde Gregory požádal svou milenku o ruku. A o měsíc později pár měl svatbu. Po 5 letech jsou mladí lidé stejně šťastní jako na začátku své cesty. Během této doby uzavřeli církevní sňatek porodili úžasného a absolutně zdravého syna.

Zdroj: lemurov.net

Zdroj: dislife.ru

Zdroj: lemurov.net

Gregory se zabývá vývojem webů, má svůj blog a živí rodinu. Anna má na starosti výchovu syna a domácnost. Nedávno v jejich životě proběhla další radostná událost – koupě nového bytu. Ale pro budoucnost mladý pár má ještě hromadů dalších plánů.

Zdroj: lemurov.net

 

 

Share