Muž se ujal malého štěňátka: Nikdy by nevěřil, že mu jednou zachrání život

Vlk vytáhl muže z hořícího domu na dece a zachránil mu život

Proč mnoho starších lidí sní o setkání se stářím v ústraní daleko od všech? Po celý život člověka velmi unavuje neustálá komunikace, práce a další záležitosti, které straší celý den. V průběhu let bylo čím dál obtížnější vydržet obvyklou zátěž, takže se lidé snaží věnovat více času odpočinku.

 

Les / Zdroj: youtube.com

 

Dům u lesa / Zdroj: youtube.com

 

Úžasný příběh se stal starému lovci, který se ve svém stáří rozhodl usadit v odlehlé vesnici obklopené hustým lesem. Muž se přestěhoval do této vesnice, protože chtěl trávit většinu času v přírodě, a měřený průběh událostí v malé vesnici plně odpovídal jeho přáním. Tento životní styl má své výhody i nevýhody. Na jedné straně existuje příležitost věnovat více času duchovnímu rozvoji, na druhé straně se málokdo dokáže přestat cítit neustálou samotu v klidném domě uprostřed lesa.

 

Zbraně / Zdroj: youtube.com

 

Dny strávené v domě se od sebe příliš nelišily, ale jednoho dne se všechno obrátilo vzhůru nohama. Muž byl brzy ráno probuzen výstřely poblíž jeho domu. Vyskočil z postele a okamžitě běžel k oknu. Přímo u domu si všiml místních lovců jak střílejí po vlcích.

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

Při vlcích bylo i malé vlčí mládě, které bylo velmi vyděšené a nevědělo, co má dělat. Dobré srdce starého lovce mu nedovolilo zůstat stranou a vzal si malého vlka k sobě. Zpočátku bylo velmi obtížné vycházet s budoucím predátorem, ale po chvíli si vlk i muž na sebe zvykli.

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

Jednoho zimního večera po večeři šel muž spát a zapomněl zavřít klapku na starém sporáku uprostřed místnosti. Lovec rychle usnul a o několik hodin později se probudil, protože vzduch v domě se změnil na oxid uhelnatý.

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

Ztratil vědomí a na pomoc přišel vlk. Predátor nezapomněl na laskavost, kterou projevuje lovec. Ozubený vlk popadl okraj přikrývky, na které ležel jeho pán, a vytáhl muže na čerstvý vzduch. Čekali jste od vlka takovou oddanost?

 

Vlk / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: VĚRNÝ PITBUL SE PO DLOUHÉ DOBĚ SE SETKAL SE SVÝM PÁNEM: VIDEO ZÍSKALO SKORO 20 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZAMĚSTNANEC PŘÍRODNÍ REZERVACE SE PŘEVLÉKL DO KOSTÝMU PANDY A ŠEL K ČERNOBÍLÝM „DĚTEM“

 

Share