Muž utratil všechny úspory nahromaděné po celý život, aby zachránil svého nemocného čtyřnohého přítele

Pes je nejlepší přítel člověka a pro někoho je to vůbec jediná blízká duše. Tento příběh je o člověkovi, který dokázal zachránit svého mazlíčka před jistou smrtí. Muž je osamělý, bez příbuzných a má jen psa, který je s ním v dobrém i zlém.

Zdroj: newsgomel.by

Fena není mladá, ale není tak stará. Průměrná délka života psů je 15 let, ale často se toto číslo zvyšuje. Této feně je dvanact let.

Jednou muž šel na procházku se svým čtyřnohým přítelem, když ten najednou upadl do bezvědomí. Po malém šoku majitel šel do nejbližší veterinární kliniky, aby tam pomohli psovi.

Zdroj: diasporanews.com

Po prohlídce domácího mazlíčka se ukázalo, že fena má velmi nemocné srdce, a podle předpovědí veterinářů jí zbývá devět měsíců života, to je v nejlepším případě.

Pouze velmi komplikovaná operace může pomoct, ale ne každý veterinární lékař je schopem provádět takovou operaci, a na této klinice nebylo takové specialisty.

tjournal.ru

Muž nepropadal zoufalství a aktivně hledal specialistu po celém světě. Lékař byl nalezen pouze v Japonsku a cena operace byl astronomická, přesáhla 45 tisíc dolarů.

Pro muže to byla velmi velká částka. Ten muž však měl na svém důchodovém účtu dost peněz. Muž utratil všechny úspory nahromaděné po celý život za léčbu svého čtyřnohého přítele.

Majitel utratil všechny peníze, ale zachránil život svému nejlepšímu příteli.

Zdroj: gofundme.com

Share