Na talentové soutěži trio zaujalo svým výkonem písní Bohemian Rhapsody : video má přes 36 milionů zhlédnutí

Bohemian Rhapsody je píseň, kterou v poslední době zpívala řada umělců. Ale jedno provedení tohoto mega-hitu skupiny Queen vyniká mezi ostatními. A tuto skladbu zpívalo trio na přenosu The Voice Kids v Německu.

The Voice Kids/ Zdroj: YouTube

Video z jejich vystoupení se stalo virální. Získalo více jak 36 milionů zhlédnutí. Pokud někdo pomysli na skupinu Queen, okamžitě přijde na mysl právě tato kompozice.

The Voice Kids/ Zdroj: YouTube

Tato klasická britská píseň z roku 1975 spojuje různé styly hudby do jednoho mistrovského díla, které zůstává na vrcholu popularity již více než 40 let.

V soutěži soudci požádali Sophie, Matteu a Julii, aby zazpívali právě píseň „Bohemian Rhapsody„. Úkol zkomplikovalo to, že soutěžící mluvili pouze německy.

The Voice Kids/ Zdroj: YouTube

Tato píseň pomohla odhalit ohromující talent každé holky. Je to jedna z těch písní, která vzbuzuje naprosto odlišné emoce u těch, kteří ji slyší. Dívky byly požádány, aby se vrátily na jeviště a zazpívaly na bis.

The Voice Kids/ Zdroj: YouTube

Druhý jejich výkon byl stejně silný jako ten první. Video se dostalo na YouTube a začalo se šířit úžasnou rychlostí. Lidé po celém světě psali, že zpíváním písně tomuto triu by sám Freddie Mercury záviděl.

The Voice Kids/ Zdroj: YouTube

Nadšené komentáře se ozývaly ze všech stran. „Toto trio je neuvěřitelně talentované“ , „Je to skutečný rock’n’roll“. Měli byste se podívat i vy na toto mega-populární video:

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ TANEČNÍCI DOBYLI PUBLIKUM SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM VYSTOUPENÍM: VIDEO ZÍSKALO PŘES 5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: 4LETÁ DÍVKA SNADNO A RYTMICKY PROVEDLA IRSKÝ TANEC: VIDEO MÁ V SOUČASNÉ DOBĚ VÍCE NEŽ 2 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share