Nečekaný čin Lucie Vondráčkové: obvykle neukazuje soukromí svých dětí, ale tentokrát udělala výjimku

Fanoušci si už zvykli na to, co Lucie Vondráčková umí a může udělat a není jednou z těch hvězd, které každý den překvapují něčím novým. Například je to zodpovědná maminka a nechce vystavovat fotky svých dětí na sociálních sítích. Někdy se však stávají výjimky.

Po rozchodu s otcem jejích dětí Tomášem Plekancem zůstává Lucie Vondráčková stále sama a o žádném možném vztahu zatím není nic známo.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Proto nyní věnuje veškerou svou mateřskou lásku svým dvěma synům. Jako zodpovědná matka nechce na veřejnosti ukazovat soukromý život svých dětí, snaží se tomu vyhnout.

Proto od ní její fanoušci nic podobného nečekají. Ale někdy může zpěvačka a herečka udělat výjimku.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Lucie Vondráčková zveřejnila na svém Instagramu fotografii se svým starším synem. Ne, nebyla to aktuální fotka, byl to starý snímek.

Měla důvod, proč se k tomu rozhodla. Před pár dny oslavil její nejstarší syn Matyáš deváté narozeniny. Také k fotce napsala velmi krátkou, ale velmi upřímnou a milující gratulaci.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Její fanoušci jí a jejímu synovi začali v komentářích gratulovat. Napsali spoustu krásných věcí a bylo to hezké.

„Tak ať se mu daří a ať je zdraví. Syn starší o 9 let a maminka ani o měsíc. Podivná rodinka,“ napsal jeden komentátor.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Zajímavostí je, že Lucie Vondráčková tento příspěvek zveřejnila dva dny poté, co Tomáš Plekanec řekl, že se hodlá znovu oženit.

Nikdo neví, co si člověk skutečně myslí, ale na internetu se objevily předpoklady, že tak učinila, aby její bývalý manžel nezapomínal na své děti z prvního manželství. Ale to není nic víc než drby.

PSALI JSME: MICHAL GULAŠÍ SE STÁL OTCEM: VLAĎKOU ERBOVÁ SICE Z TÉ ZPRÁVY NEBYLA PŘEKVAPENÁ, ALE MOC PŘÍJEMNÉ TO PRO NÍ NENÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAKO VEJCE VEJCI: VÁŽNĚ NEMOCNÁ SHANNEN DOHERTY UKÁZALA SVOU MATKU

Share