Starší tanečníci dobyli publikum svým nezapomenutelným vystoupením: video získalo přes 5 milionů zhlédnutí

Jste připraveni uvidět úžasný boogie woogie tanec, v podání páru plného energie a síly? A co když ještě řekneme, že ten starší pár pořád září na parketu? Dietmar a Nellia, důchodci z Německa, vystoupili v taneční škole HORN v Rakousku.

Diváci vytáhli telefony, aby natočili nádherný tanec. Když ho uvidíte na vlastní oči, pochopíte, proč video se tak rychle rozletělo po celém světě!

Zdroj: youtube.com

Rodina Horn otevřela svou taneční školu v rakouském Linci již na počátku 20.století. Od té doby se staly jednou z nejoblíbenějších tanečních škol v celém Rakousku a Evropě. Učí sambu, cha cha, foxtrot, vídeňský valčík, boogie a rumbu.

Ditmar a Nellie jsou manželé, vzali se v roce 1970. Od té doby spolu profesionálně tančí už více než 30 let. Zúčastnili se mnoha tanečních soutěží, německých i rakouských.

Zdroj: youtube.com

Jejich mimořádné taneční schopnosti a neopakovatelný styl jim přinesly mnoho ocenění.

Na videu, kterému se podařilo stat populární na internetu, tanečníci houpají boky ve stylu boogie woogie pod písní Johan Blohm & The Refreshments. Píseň s názvem „Down The Road Apiece“ se stala hitem v zemi.

Zdroj: youtube.com

Šlo o taneční školu Horn. Pár tančil pod oblíbenou píseň, zatímco jiní se shromáždili kolem a sledovali úžasnou podívanou. Kolem byla jedna mládež, která dávala oldschoolovému tanci zvláštní kouzlo! Pár tančil, jako by jim bylo 18 let – nikdo nemohl uvěřit svým očím, jak energický oni byli na tanečním parketu!

Zdroj: youtube.com

Nyní se vrátili do Německa, do rodného města Durmersheim. Pořádají mistrovské kurzy a tančí pod své oblíbené písně. Jste připraveni vidět tanec, který otřásl světem? Podívejte se na video níže:

PSALI JSME: JAKMILE STARŠÍ PÁR USLYŠEL OBLÍBENOU PÍSEŇ V TEN OKAMŽIK SE RESTAURACE ZMĚNILA NA TANEČNÍ PARKET

PŘIPOMÍNÁME: TOTO VIDEO ZÍSKALO PŘES 11 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ: TANEC V PROVEDENÍ STARŠÍHO PÁRU

Share