„Napadlo mě, že bych to mohla zkusit také“: Co Bohuš Matuš zakázal své těhotné Lucii

17letá Lucinka se už blíží k porodu. Na svém Instagramu měla už velké množství fanoušků, kteří chtěli, aby mladá dívka založila mamablog. Lucie přesně tak i udělala, ale její účet po nějaké době zmizel.

Na svém Instagramu mladá dívka plánovala informovat své fanoušky o výchově své dcerky, která se ještě nenarodila. Její starší partner Bohuš Matuš takovou iniciativu nepodpořil.

Zdroj: youtube.com

Mamablog Lucii smazal, ale místo toho založil společný profil, na kterém chce mít všechno pod kontrolou. Matuš nechce, aby se o jeho přítelkyni vyjadřovali neslušně.

“Tento účet jsme se rozhodli založit jen pro ty z vás, kteří nesoudí,” napsal na Instagramu Bohuš, který také napsal jednu poznámku: “Hetery blokujeme.”

Zdroj: instagram.com

„Napadlo mě, že bych to mohla zkusit také,“ napsala dívka na sociální síti. Lucie svůj profil založila nedávno, ale za krátkou dobu se mamablog stal moc populární. Maminky ji podporovali, ale Bohuš ho smazal.

Fanoušky Lucii jsou znepokojení, protože o své mladé partnerce Bohuš skoro nemluví, a vždy na snímkách Lucie vypadá trochu smutně. Dívka uvedla, že je moc šťastná, a všechno v její životě je v pořádku.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „VÝROBKY OD BABIŠE NEKUPUJU“: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS PŘIZNAL, ŽE JE PREMIÉREM POSEDLÝ

PŘIPOMINAME: „ZPĚV, HUDBA A KONCERTY PRO NI BYLY VŠÍM“: SDÍLELI POSLEDNÍ FOTOGRAFIE PILAROVÉ PŘED VÁŽNOU NEMOCI

Share